Rolety drukowane - świetny sposób na to, by diametralnie zmienić wystrój naszego wnętrza

Stare chińskie powiedzenie głosi, iż obraz znaczy więcej niż tysiąc słów. Świetnie wiedzą o tym nie tylko „spece” od promocji, lecz również architekci wnętrz.


rolety drukowane


Jeden wyrazisty „akcent” graficzny wkomponowany w aranżację „ożywia” pomieszczenie o wiele bardziej niż jakiekolwiek inne dodatki.


salon


Dowodów na potwierdzenie zaprezentowanej wyżej tezy nie trzeba daleko szukać. Wystarczy rzucić okiem na ofertę hipermarketów budowlanych. Szkice, afisze, fototapety winylowe, rolety drukowane - wyliczać można bez końca Pomysłów na wprowadzenie obrazów do wnętrz jest bardzo wiele. Przyjrzyjmy się ostatniemu spośród przywołanych „narzędzi”. W dzisiejszych czasach rolety - sprawdź naszą propozycję - drukowane stają się coraz popularniejsze. Dlaczego tak się dzieje? Istnieje przynajmniej kilka przyczyn. Niebanalność, możliwość persjonalizacji, wysoka jakość wykonania, funkcjonalność. Są niezwykle atrakcyjne wizualnie, a przy tym fantastycznie sprawdzają się w swojej podstawowej roli. Skutecznie chronią przed nadmiarem promieni słonecznych i zimnem.


Pozostałe artykuły

Nietypowa oraz ciekawa aranżacja wnętrz w twoim domostwie

nowoczesne obrazy na ścianę
Czasami przychodzi taki moment, że zastanawiamy się co robić by odświeżyć stare wnętrze albo zaprojektować nowe. Z odsieczą przychodzą nam rozmaitego typu fototapety oraz malowidła na ścianę.


Dobrze byłoby spostrzec, że na roletach umieścić można dowolną grafikę, przykładowo zdjęcie z wakacji albo fotografię ukochanego czworonożnego pupila. Jedyne, co nas ogranicza to wyobraźnia.
2019/04/03, 08:12:03