Zagwarantuj własnemu pupilowi idealne warunki załatwiania potrzeb, zakupując dobry żwirek drewniany

Opiekunowie zwierząt są bardzo przywiązani do swych zwierzaków i przeważnie pragną zagwarantować im to, co najlepsze. Dotyczy to w równym stopniu pożywienia czy komfortowych legowisk, ciekawych zabawek oraz przekąsek, jak także dogodnych warunków korzystania z toalety. Właściciele kotów nabywają dla nich specjalne żwirki do kuwetek.


Żwirek niesie wiele korzyści


Wykorzystanie żwirku do kociej kuwety niesie sporo korzyści, tak i dla zwierzaka, jak też dla jego opiekuna. Żwirek pomaga zachować higienę w kociej toalecie i znacząco upraszcza sprzątanie po pupilach. Jego użycie dobrze ogranicza także wonie dobywające się z kuwetki, przez co w łazience lub w innym pomieszczeniu, w którym ona stoi, łatwiej jest uzyskać świeże powietrze. Ma to znaczenie także dla kota, ponieważ pewne zwierzęta nie chcą załatwiać się w zabrudzonym miejscu, a wykorzystanie odpowiednio dobranego żwirku pomaga efektywnie wyczyścić kuwetę, wynosząc jedynie zbrylone nieczystości.
kot


Do swojej dyspozycji mamy różne żwirki


Teraz żwirki dla kota zakupimy we wszelkich marketach z artykułami dla czworonogów, jak również w znaczniejszych sklepach. Szeroki jest również wybór produktów dla kotów, dzięki czemu każdy opiekun bez trudu wybierze artykuły idealne dla potrzeb przyjaciela - czytaj nieco więcej. Nowoczesny żwirek drewniany dla kota okaże się idealny w przypadku tych właścicieli zwierząt, którzy chcą wrzucać zanieczyszczenia bezpośrednio do toalety. Wspomniany żwirek nie zapycha rur kanalizacyjnych oraz zapewnia szybkie oraz łatwe sprzątanie.

Jaki żwirek kupić?

Właściciele kotów stają przed nie lada zadaniem: jaki żwirek wybrać dla swego przyjaciela. Żwirek drewniany występuje w formie drobnych trocin lub wałeczków. Pod działaniem nieczystości zbryla się, co można dogodnie spożytkować, żeby na bieżąco sprzątać kocią kuwetę, lub spyla się i opada na dno kuwety. Żwirki drewniane wyróżniają się przyjemnym oraz subtelnym żywicznym zapachem, świetnie radzą sobie z neutralizacją zapachu. Zdarza się, że koty nie akceptują żwirków niezbrylających się, ponieważ powstały pył spada na dno kuwety i zwierzak wyczuwa w nich brzydki zapaszek. Alternatywą dla żwirków drewnianych są produkty silikonowe, sepiolitowe i bentonitowe.
2019/01/13, 07:22:02