Zaaranżuj wyjątkowy akcent w swoim domu

Kochasz wojażować i robisz zawsze dużo zdjęć, a potem miesiącami wspominasz momenty, gdy chodziłeś na przykład zachwycającymi zaułkami Barcelony.
fototapeta uliczka


A co jeśli mógłbyś mieć charakter tej szczególnej, migającej latarniami ulicy, z klasycznym lizbońskim tramwajem, pojawiającym się zza zaułka, w swoim mieszkaniu? Nic łatwiejszego, cyknąłeś zapewne takie ujęcie i trzymasz je w folderze, na swoim laptopie, ale coraz mniej do niego zaglądasz.


Użyj swoje niepowtarzalne fotki z wycieczek i stwórz w swoim miejscu, obraz, przy którym będziesz miał szansę się zrelaksować i tak jak w pięknej Lizbonie, wysiorbać kawę, na rogu ciasnej uliczki, z szynami tramwajowymi. Znajdź szybko odpowiednie zdjecie i zakup tapetę ze zdjęcia zrobionego przez ciebie. Dzisiejsza technologia pozwala na stworzenie bardzo dobrej jakości i wytrzymałości. Wystarczy jedynie, że pomyślisz, jaki kształt ma posiadać twoja osobliwa fototapeta uliczka i przekażesz instrukcje wraz z obrazkiem. Dekoratorzy wnętrz nierzadko zaznaczają, że tapeta może wytworzyć świetny klimat, chociażby w niestandardowym miejscu domu. Niech choćby fototapeta uliczka przyczepiona nad blatem kuchennym dostarcza ci blask gdy gotujesz.
A może wagonik przywita was w korytarzu, a kamieniczka zamiast drzwi będzie mieć lustro, jakie na nim przyczepisz.


Odkorkuj w sobie kreatywność i pokaż na światło dzienne pamięć z wojaży.
2019/04/14, 07:45:02