Fototapety w aranżacji wnętrz

Fototapety obecnie są niezwykle znanym sposobem na zmianę aranżacji domu, biura czy sklepu.To trendy, interesująca oraz trwała forma dekoracji ścian. Dzięki nowoczesnej technologii druku można przyozdobić ścianę w dowolny sposób - wybierając fototapetę z dostępnych motywów albo zamawiając tapety ścienne z własnego zdjęcia.
przykładowa fototapeta
Przy wyborze fototapety do salonu, warto poznać ich rodzaje. Wyróżniamy:

Pozostałe artykuły

Zdjęcia na płótnie są aktualnie wyjątkowo popularne i bardzo wiele osób zawiesza je w swoich domach

Sypialnia
Jeżeli planujemy zatrzymać najpiękniejsze wspomnienia z podróży albo np. uchwycić szczęście naszego dziecka, to mamy możliwość zrobić coś więcej, niż tylko przechowywać zdjęcia.


1) tapetę lateksową - to oryginalny towar wykonany z bardzo cienkiego, lekko satynowanego papieru o wysokiej gramaturze materiału. Tapeta pokryta jest cienką warstwą lateksu.Nie przyjmuje kleju, wspaniale oddaje kolory. Jest trwała, odporna na płowienie. Gwarantuje świetny wygląd ścian przez długi czas. Jest łatwa do montowania - nakładanie odbywa się za pomocą standardowych narzędzi do tapetowania. Pielęgnuje się ją: delikatnie - za pomocą gładkiej ściereczki;

2) fototapetę fizelinową - całkowicie ekologiczna, oddychająca tapeta. Powstała dzięki połączeniu polimerów, specjalnej celulozy z włókniną. Przeznaczona do aplikacji na ściany za pomocą standardowych przyrządów do kładzenia tapet. Odporna na zarysowania, uderzenia;

3) tapetę winylową - samoprzylepną folię matową. Zapewnia idealną trwałość i wysoką jakość druku bez względu na nasycenie barw. Wykorzystywana do naklejenia od razu na gładką, zagruntowaną powierzchnię, meble, szkła, drzwi, lodówki, płytki kafelkowe w łazience, poprzednie tapety itp.

Jeżeli absorbują Cię opisywane w tym artykule tematy i masz chęć przeczytać więcej wiadomości na taki temat - kliknij tu projektowanie wnętrz rybnik!

Pozwala na proste klejenie (klej d4) z przepuszczaniem nadmiaru powietrza. Fototapetę można wiele razy odklejać. pozycjonować.

Fototapeta ze zdjecia   stary samochód
4) ekologiczną tapetę HP WALL PAPER - matowa tapeta z przeznaczeniem do tworzenia grafiki naściennej;
nie posiada PCV dzięki czemu ma właściwości oddychające. Fototapeta ta jako jedyna na rynku zawiera wbudowaną warstwę kleju, przez co jest gotowa do natychmiastowego użycia, nawet przez niedoświadczone osoby.Klej aktywuje się a później bez problemu usuwa jego nadmiar przy pomocy wody. Papier gwarantuje trwałość ekspozycji fotografii wewnątrz do 20 lat.

Fototapety do salonu - - są doskonałym rozwiązaniem by tanio odświeżyć pomieszczenie. Metoda ta ma wiele dobrych stron. Druk wykonuje się na maszynie, przy zastosowaniu farb ekologicznych, dzięki temu jest praktycznie bezwonny i nadaje się do zastosowania wewnątrz pomieszczeń czy biur. Druk jest także odporny na ścieranie i zarysowania, nie blaknie pod wpływem słońca.
2021/01/12, 15:25:06