Stań się wspaniałą panią domu: kilka trików, dzięki którym w Twoim mieszkaniu zagości ład i harmonia.

Każda pani domu marzy o perfekcyjnym domu i ciągle do tego dąży. Przejawia się to w drobnych rzeczach, gdy np. każda rzecz ma swoje ustalone miejsce. Doskonała gospodyni nie tylko organizuje przedmioty w okół siebie ale także robi to ze swoim czasem. Nie jest dla niej tajemnicą jak utrzymać rześkość produktów, ani jak sprać uciążliwą plamę.

Zostań perfekcyjną panią domu
Opakowanie plastikowe
W każdym z nas chowa się drobny perfekcjonista, który pragnie by wszystko było doskonale, posegregowane i ładnie prezentowane. Nie musisz mieć wielkiej rodziny by chcieć mieć np. w kuchni wszystko ładnie porozdzielane. Na pomoc w tym zadaniu przyjdą Ci opakowania plastikowe. W kuchni pojawia się mnóstwo produktów, które wygodniej jest do czegoś przesypać. Do tego zadania doskonale sprawdzą się opakowania plastikowe, dostępne w wielu kształtach i rodzajach. Wybierz jakieś dla siebie i raduj się porządkiem i ładnym wyglądem swojej kuchni (na dowiesz się więcej).

Zaciekawiły Cię informacje opublikowane w tym wpisie? Na pewno spodoba Ci się również dodatkowe czytanie (https://www.profbud.info/lodz). Nie ociągaj się zatem i wejdź do nowej witryny.Mniejsze produkty możesz przesypać - małe opakowania foliowe, woreczki będą Ci przydatne - sprawdź to. Pierwszorzędna gospodyni nie skupia się tylko na szafkach w kuchni. Do uprzątnięcia pozostają szafy z ciuchami. Tutaj nadadzą się także większe opakowania foliowe na rzeczy. Uchronią nieużywane rzeczy bądź pościel przed brudem i zmniejszą objętość schowanych rzeczy. Jest to wyjście wyjątkowo funkcjonalne. Wszystkie estetyczne pudełka pomogą Ci się rozprawić z drobiazgami poniewierającymi się na widoku. Ozdobne pudła o większej pojemności nadadzą się przy przedmiotach większych gabarytowo.

Nie chomikuj zbędnych rzeczy. Nie ubierasz już jakichś ubrań, a nie są podniszczone? Oddaj je komuś w potrzebie albo zapytaj koleżanki czy jej się podobają - jeśli tak to znalazłaś rozwiązanie, co z nimi uczynić. Jeżeli masz problem z motywacją, skutecznym sposobem będzie zaplanowanie małych celów. Nie mów sobie - "posprzątam dom", tylko skonkretyzuj szczegółowo co pragniesz zrobić, np. wyczyść tylko jeden pokój bądź jedno okno.

Nie tylko porządkowanie jest istotne w życiu
Nie zapominaj o swoich przyjemnościach - nie przekładaj sprzątania przed siebie i swoje pragnienia. Zawsze należy Ci się relaks, nie musisz sprzątania w domu bez przerwy. Zadowolona pani domu to lepsze niż stos poprasowanych koszul. Wybierz sobie dzień gdy żadne powinności Cię nie interesują i ciesz się odpoczynkiem.
2019/08/09, 07:09:08