Interesujące metody na umeblowanie naszego przedpokoju

Pierwsze pomieszczenie, do którego wchodzimy w czasie odwiedzin u krewnych czy przyjaciół, to korytarz. Niewielkie pomieszczenie stanowi węzeł komunikacyjny całego mieszkania. Jak właściwie je urządzić?
Zależnie od tego, jak zaplanowana jest przestrzeń przedpokoju możemy wnętrze zaaranżować na kilka sposobów.
schody
Pierwszym z nich jest zabudowanie jednej ze ścian szafą (polecamy https://www.stylowy-mebel.pl/sekretarzyki-m-5.html) wnękową z przesuwanymi drzwiami. Nie ma już wtedy problemu przechowywania obuwia i kurtek, a szafa może także być odpowiednie miejsce na inne części odzieży, dzięki czemu nie będziemy musieli inwestować w szafę do salonu. Gdy w drzwi szafy wstawimy lustra, nawet mały przedpokój będzie wyglądał na znacznie większy. Pozostaje nam jedynie postawić taboret, albo niewielką pufę na którą usiądziemy zmienić obuwie i stojak na parasole. Wystarczy pomysł na przedpokój, a nasz pobyt w mieszkaniu stanie się jeszcze lepsze.

przedpokój
Czasem jednak dysponujemy większym mieszkaniem, w którym jest przestronny korytarz. Mamy wtedy także większe opcje przy jego wystroju. Powiedzmy, że dysponujemy przestrzenią kwadratową z małą wnęką, którą zabudujemy niewielką szafą wnękową. Wszystkie dodatki do wnętrza zachowujemy w tym samym stylu – łatwe w utrzymaniu higieny są meble ze stali nierdzewnej. Często są uformowane w fantazyjne kształty.

Fascynuje Cię tego typu problematyka? Jeżeli tak, to zobacz polecane info (https://calus-p.pl/74-wieszaki-na-narzedzia) pokrewnych artykułów, gdyż one z pewnością też są godne Twojej uwagi.

Jeden z kątów pomieszczenia przeznaczamy na stojak na parasole, obok stawiamy szafkę na buty (w tym samym stylu), gdzie wieszamy wieszak na wierzchnie odzienie gości.


Pozostałe artykuły

Akcesoria do biura

Biura są charakterystycznymi wnętrzami, w których używane są typowe przedmioty. Wyposażenie wszystkich pomieszczeń biurowych zazwyczaj jest podobne. Różnią się one wyłącznie wymiarami i ewentualnym rozplanowaniem elementów.

Możemy także zdecydować się na różne style aranżacji wnętrz. Wszystko w zależności od naszego smaku. Najmodniejsze trendy to styl skandynawski, prowansalski czy modern. Jednakże pamiętać należy, że podstawowe sprzęty pozostają takie same. Wsłuchajmy się naszej duszy, tego co nam w niej gra… Później wystarczą odpowiednie zakupy. Czas działać!
2019/07/26, 07:08:21