Często chcemy posiadać cudnie dekorowane sufity - tak jakbyśmy żyli w pałacu, który został wyremontowany 200 lat temu

Wszyscy byliśmy pewnie choć jeden raz w pałacu - z klasą w szkole podstawowej albo z rodziną. Pochłaniają nas tam przepiękne płótna czy rzeźby, ale brylantem samym w sobie są też sufity.


wesele w stylu orientalnym


Trzeba tylko podnieść oczy i okaże się, że one po prostu zniewalają.


Przepiękne fasety stają się znów modne (fasety do renowacji wnętrz). Pomimo tego że jest XXI wiek, to coraz częściej zdarza się, że ludzie pragną je mieć u siebie w domu. I nie chodzi tylko o bogatych ludzi, którzy żyją w wielkich domach. Taki typ wystroju pragną posiadać w swoim domu również właściciele hoteli lub restauracji. Fasety to ozdobny element architektoniczny, który umieszcza się na załamaniu pomiędzy ścianą oraz murem. Fasety wizualnie powiększają wysokość budynku i maskują krzywizny ścian.


Sztukateria Abakus


Pozostałe artykuły

Malowidła ostoją spokoju

kolory ścian
obrazy to jeden z najpiękniejszych detali i szczegółów, jakie można sobie wymarzyć zarówno w mieszkaniu, jak również i w biurze. Dodają one uroku każdemu wnętrzu, dodając im ciekawości, a jednocześnie wprawiają w letarg i zadumę, których nie da się opisać słowami.


samolot


Sztukaterie gipsowe są wykorzystywane wewnątrz budynku na stropach. Są niezwykle trwałe - co możemy zaobserwować w kilkusetletnich pałacach (sztukaterie wewnętrzne). Dodatkowo, odmiennie od sztukaterii z tworzyw sztucznych, nie bywają łatwopalne i nie odkształcają się z biegiem czasu. Sztukaterie gipsowe są niezwykle gustowne oraz ekologiczne. Gips jest bardzo plastyczny, wobec czego dobry specjalista może w nim wyczarować co tylko nam się zamarzy. Zatem możemy mieć unikatowe wnętrze, które na papierze namaluje dla nas projektant wnętrz, a na sufit przeniesie rzemieślnik.


Tego typu ozdoby są najlepsze dla tych, którzy chcą żyć w pięknych wnętrzach. Dla tych ludzi, którzy mają bardzo finezyjne poczucie estetyki.
2019/04/08, 07:31:02