Jak idealnie zaaranżować łazienkę?

Każdy mebel w domu tego ekscentrycznego bohatera to design i klasa. Dlatego to nie przypadek, że w salonie filmowego Starka mamy okazję widzieć najbardziej designerski łuk na świecie, czyli lampa Arco (w języku włoskim „arco”to właśnie łuk).


Włoscy projektanci nie szukali jednak inspiracji w galaktyce, lecz na...ulicy. Wzorem była zwykła latarnia. Łukowate teleskopowe ramię, na którym wisi klosz – to efekt projektantów. Od chwili wynalezienia, lampa stała się czymś więcej niż oświetleniem.
lampy
Polecamy płytki włoskie w sklepie artaitalia

I choć ta najbardziej rozpoznawana designerska perełka obchodzi swe pięćdziesiąte urodziny, nieprzerwanie stanowi przedmiot pożądania większości z nas. Jeżeli więc nie posiadamy akurat wolnych 25 milionów dolarów na dom Iron Mana, może wysupłamy 7,5 tysiąca na lampę z jego domu?

Najistotniejsze, aby wszystkie składniki współgrały ze sobą. Wyłącznie wtedy łazienka będzie wyglądać ładnie, a my będziemy chcieć do niej wejść. Po zakupie urządzeń należy także wybrać należyte meble oraz – oczywiście – światło. Coraz więcej ludzi wybiera ekskluzywne oświetlenie gwarantujące nie tylko znakomite światło, lecz również stwarzające wyjątkową atmosferę. Ekskluzywne designerskie sofy w sklepie artaitalia stanowią swoisty element dekoracyjny przystrajając wnętrze i zadowalając także najbardziej wyrafinowane gusta klientów.
Mistrzami w dostosowywaniu oświetlenia do wnętrza są Skandynawowie. Czy lampy kryształowe w sklepie artaitalia, eleganckie żyrandole (więcej opinii na ten temat) mogą zawisnąć w minimalistycznym, prostym wnętrzu? Oczywiście! Zasada ta działa także i w drugą stronę - antyki, wiekowe meble w sąsiedztwie designerskiej, prostej w formie lampy nabiorą dzięki niej lekkości. A może chcemy naszą lampę uczynić najbardziej zwracającym uwagę punktem wnętrza? Żyrandole kryształowe nowoczesne wbrew naszym obawom odnajdą się w większości stylizacji.
2018/11/24, 07:23:01