Jak przystroić lokum poduchami?

Uwielbiasz poduchy? Tak?! Idealnie zatem trafiłeś! Dziś piszemy o tym, jak udekorować mieszkanie poduszkami. Faktem jest, że może być to świetny pomysł na aranżację salonu.

Oryginalne poduszki
Dodatki tak naprawdę tworzą klimat pomieszczenia. Wszyscy o tym pamiętają – wstawienie samych mebli nie zrobi pełniej aranżacji mieszkania. Rewelacyjnym pomysłem jest dekoracja mieszkania poduszkami. Mogą mieć one charakter jedynie dekoracyjny, jak również spełniać jakieś funkcje w pomieszczeniu. Np. w kuchni możemy je położyć na ławce przy stole, będą wtedy wygodnymi siedziskami, podobnie jak w jadalni, poukładane na krzesłach przy stole. Przepadam za różnorakiej maści poduszeczkami, małymi czy większymi, które układa się na sofie, czy łóżku.

Pozostałe artykuły

Ogromny wybór mebli takich jak komoda, łóżeczka dziecięce czy stelaże umożliwi Ci na idealną dekorację pokoju dostosowaną do Twoich potrzeb.

łóżeczka dla dzieci
W dzisiejszych czasach dekoracja pomieszczeń nie powinna sprawiać nikomu zbytnio wielkiego kłopotu. Jedyny kłopotem, jaki może jej dotyczyć jest spory wybór mebli i towarów potrzebnych do jej przeprowadzenia. Ilość możliwości proponowana przez sklepy budowlane może przytłoczyć nie jedną niezdecydowaną osobę.


Kilka fajnych i praktycznych pomysłów odnalazłam na blogu Lovingit: . Kiedy zdecydujemy się już w jakim miejscu i charakterze mają być jaśki wykorzystane, musimy konkretnie przemyśleć ich styl.

Jeśli chcemy by wszystkie miały podobne obszycie, ale nie posiadamy opcji zakupu takiej liczbty jaśków, zaplanujmy kupno odpowiedniej ilości materiału w sklepie. Wybierzemy wtedy odpowiedni kolor i wzór, a szyciem zajmiemy się sami, lub firma sprzatajaca katowice zlecimy tą czynność krawcowej.

Każde z pomieszczeń w naszym mieszkaniu może mieć dekorację z poduszek. Również przedpokój! Jedną z takich bardziej płaskich możesz przybić do dykty, a do niej zamocować kilka haczyków. W taki sposób wykonasz totalnie ciekawy wieszak na wierzchnie części garderoby. Zadbaj jednak, żeby deska, bądź dykta którą zastosujesz była dość gruba i mocna. W innym przypadku taka dekoracja nie będzie długo służył.
2022/01/11, 07:44:04