Są ludzie, którzy bywają zapalonymi globtroterami - każdą możliwą chwilę spędzają na odwiedzaniu jakiś miejsc na naszym kontynencie oraz na świecie

Jeśli fan podróżowania urządza mieszkanie, to zawsze będzie tam cała masa akcentów jego wojaży. Na półkach dostrzeżemy różne souveniry, a na ścianie ujrzymy pocztówki lub fotografie.
A co stałoby się, gdyby na jednej ze ścian w naszym pokoju umiejscowić własne ukochane zdjęcie w ogromnym formacie? Byłby to nieziemski efekt. Pomocne w tym są fototapety miasta. Mamy możliwość wytypować coś z takich ujęć, które oferuje nam drukarnia lub mamy prawo im polecić wykonanie naszego zdjęcia. Będziemy wtedy wniebowzięci. Pijąc poranna kawę lub pałaszując obiad będziemy co jakiś czas patrzeć na nasza fototapetę i będzie to wywoływać radość na naszej buzi. Przypomnimy sobie naszą podróż i znowu będziemy śnić o kolejnej.


glamour


Wyszukując ujęcie miasteczka, musimy mieć pewność, że to nasze najlepsze ujęcie. Musimy podumać czy pasuje ono do naszego pokoju i czy lepiej wytypować zdjęcie zrobione w ciągu dnia lub w nocy? Jeśli zdecydujemy się nocne ujęcie, to mimo że zdjęcie samo w sobie jest świetne, może okazać się, że efekt ostateczny jest kiepski, ponieważ wprowadziliśmy mrok do salonu. A przecież każdy wie, że celem wystroju wnętrz wydaje się być rozświetlenie pomieszczeń i optyczne ich powiększanie. Ciemne barwy jednak temu nie sprzyjają.
Z tego powodu trzeba swoją decyzję przemyśleć starannie, a jeśli nie jesteśmy zbyt pewni, to możemy się skonsultować z profesjonalistą.


Wybór fototapety powinien być skrupulatnie przemyślany, żeby cieszył nas na długie miesiące.
2018/11/22, 07:42:02