Pomysły na wnętrze mieszkania z wystrojem z palet.

Trzeba ci koncepcji na niedrogie umeblowanie mieszkania dla studentów? Optymalnym pomysłem jest wnętrze z meblami z palet. Spodoba się szczególnie studentom z artystycznym usposobieniem.


Mieszkanie studenckie
Pomysły na meble (stoliki kawowe stylowe) z palet dają spore pomysły pokazywania oryginalnych wykończeń salonu. Pomyśltylko – możesz tym sposobem wykonać nawet łóżko! Wystarczy, że w markecie meblarskim zakupisz dobry materac. Zależnie od kwestii, czy jest on dla jednej, czy dla dwóch osób podkładasz pod spód palety. Najlepszą wysokością łóżka będzie taka, kiedy w momencie, gdy na nie siądziesz będziesz mieć nogę w kolanie zgiętą pod kątem prostym. Będzie wtedy łóżko bardzo wygodne nawet, gdy będzie służyło jedynie do siedzenia. Możemy z powodzeniem wykonać z nich także komplet fotele + wersalka, na którym siądziemy wraz z gośćmi. Wystarczy z 3 palet zrobić fotel – dwie służą nam za siedzisko, a trzecia jest oparciem. Wystarczy dać nań wielką poduchę, już mamy wygodny fotel. Trochę rewelacyjnych pomysłów odnajdziesz na stronie


Zanim jednak zabierzemy się za robienie mebli z palet, powinniśmy je wyczyścić, wyszorować papierem ściernym i zaimpregnować drewno. Unikniesz tym sposobem szybkiego zabrudzenia się drzewa, a także paskudnego wbijania się igieł w nasze ciało. Palety możemy oczywiście zostawić w naturalnym odcieniu drewna, a możemy również pomalować niektóre jej części w żywe kolory. Dodamy w ten sposób pomieszczeniu energii i poweru. Dokładnie obmyślmy jednak kwestię, jakie kolory nadamy deseczkom – ma się to ładnie łączyć z kolorem ścian i pozostałymi meblami, albo dodatkami. Wtedy uzyskamy rewelacyjne, stylowe wnętrze.
2022/01/04, 14:35:09