Girlandy z żarówek - świetny pomysł na udekorowanie balkonu oraz tarasu

Gdy chcemy w mgnieniu oka zbudować klimat do intymnej kolacji przy świecach, albo pozostawić półmrok w pokoju dzieci pomogą nam girlandy żarówkowe. Girlandy są często wykorzystywane jako światełka na choinkę w okresie Gwiazdki. Jednak koniec okresu świątecznego nie równa się temu, że mamy je schować na kolejny rok do piwnicy, bądź na dno szafy.

żarówki
W zależności od zasobności naszego funduszy możemy wybrać zupełnie tradycyjną formę – jednokolorowych światełek, albo zainwestować w te bardziej niebanalne, w których światełka będą miały osłony w kształcie różnokolorowych kul, gwiazdek, czy śnieżynek.

Maleńkie lampki przydadzą się, gdy nasz pokój gościnny ma być jednocześnie pokojem gdzie śpimy. Takim sposobem w kilka chwil stworzymy niepowtarzalny klimat do intymnej kolacji przy świecach, a także stworzymy intymny nastrój do odpoczynku. Wystarczy kilka haczyków w ścianie, troszeczkę kreatywności i nasze pokój będzie miało niepowtarzalny klimat. Można je także wykorzystać na granicy łączącej pokój dzienny z aneksem kuchennym, zawieszając na łuku pod sufitem.

Pomysł na girlandy z żarówkami okażą się przydatne podczas urządzenia pokoju naszej malucha. Dlatego, że nie dają bardzo mocnego światła, a raczej słabsze, mogą z powodzeniem zastąpić lampkę nocną. Dzięki temu dziecko spokojnie będzie spało, a w razie przebudzenia nie przerazi się ciemności. Lampki można przywiesić przy karniszu z firanką, bądź w rogu pokoju, pod sufitem.

Oczywiście girlandy powinno się traktować jako oświetlenie opcjonalne. Musimy pamiętać o tym, by zainwestować w oświetlenie główne pokoju. Jest ono kluczowe w kwestii wygody naszego codziennego życia, a także dbania o wzrok. Girlandy znajdziemy w wielu sklepach z oświetleniem domu. Z powodzeniem możemy nimi oświetlić także tarasy, czy balkony – jednak tu należy pamiętać o tym, by zakupić te z zastosowaniem jako oświetlenie zewnętrzne.
2019/04/21, 15:50:02