W jaki sposób wybrać najkorzystniejszą ofertę drukarni?

Wraz z unowocześnianiem poligrafii zakres usług wykonywanych przez drukarnie rozszerzył się. Dynamicznie rozwijająca się technologia umożliwia drukowanie w coraz większych rozmiarach i na coraz bardziej zróżnicowanych podkładach.
Fototapeta czarno biała, przykładowa grafika na fototapetę
Nowoczesne drukarnie oferują szeroki przedział usług od ulotek, plakatów reklamowych, broszurek, katalogów, kalendarzy poprzez fototapety na zamówienie, skomplikowane motywy i druki wielkoformatowe. Przeglądając ofertę współczesnych drukarń można ulec wrażeniu, że są to organizacje wzorowane na fabryce zabawek Świętego Mikołaja – realizują niezwykłe zamówienia. Zakres usług oferowanych przez drukarnie to nie tylko produkty reklamowe, ale ponad to reprinty dzieł sztuki malarskiej. Dawniej obrazy były synonimem bogactwa, dziś każdy może mieć dowolny obraz na ścianie – od małego portretu po fototapetę.

Fototapety

Pozostałe artykuły

Jedynie najlepsze na rynku fototapety

Dostępne dziś na rynku propozycje drukarni zadziwiają klientów na każdym kroku. Rewelacyjnie przemyślane desenie i wzory, które najlepsze na rynku marki mogą zaproponować konsumentom, to inwestycja w swe własne, doskonałe samopoczucie na co dzień. Jeżeli chodzi o fototapety wrzos jest niezwykle popularnym nadrukiem. Nie tylko jest to deseń dobry do pokoju dzieci, ale również do salonów. Tego typu fotograficzna tapeta przywoływać będzie na myśl domownikom uroczy ogród, a dzięki fantazji przeniosą się oni do niego bezzwłocznie.


Fototapety na zamówienie są coraz częściej spotykane. Do najnowszych fototapet nie trzeba stosować kleju. Można je łatwo nakleić na wybraną płaszczyznę i kiedy zapragnie się zmiany, zastąpić inną. Można to zrobić poprzez zwilżenie gąbką. Tusze używane w drukarniach są ekologiczne, odporne na wilgoć, zmywanie oraz promienie UV. Podkład stosowany do drukowania ma dużą gramaturę i jest odporny na rozdarcie lub rozciągnięcie. Fototapety mogą wyglądać jak zdjęcia, natomiast aktualnie rynek zdobywają fototapety trójwymiarowe 3D. Optycznie powiększają powierzchnię pokoju oraz ożywiają wnętrze. Fototapety 3D będą wspaniałą ozdobą również w lokalach usługowych typu: restauracje, puby, zakłady fryzjerskie, salony kosmetyczne, recepcje hoteli itp.

Fotoobrazy

Oprócz fototapet, drukarnie mają w ofercie obrazy na płótnie. Obraz na płótnie prezentuje się niezwykle elegancko, a klient może zamówić wzór z bogatej galerii albo przesłać przez siebie przygotowaną fotografię. Obraz na płótnie może być wspaniałym prezentem, zwłaszcza gdy stare zdjęcia przesłane drukarni, staną się niezwykłym obrazem na ścianie. Oferta nie ogranicza się tylko do fototapet i obrazów. Zamówione przez klienta zdjęcie może zostać wydrukowane i naklejone na szkło, porcelanę i odzież. Uwielbiany motyw może się znaleźć również na pościeli i podkładkach pod mysz komputerową. Najbardziej innowacyjną technologią drukowania jest drukowanie przestrzennie.

Drukarki przestrzenne najczęściej drukują w jednym kolorze, ale ich wielką zaletą jest brak odpadów podczas procesu produkcji. Ta forma wydruku z powodu bardzo wysokich cen urządzeń i materiałów nadal jest mało dostępna w polskich drukarniach. Jednak wejście w powszechne użycie tego typu urządzeń jest kwestią czasu. W drukarniach coraz częściej stosuje się technologię UV (utrwalanie tuszu za pomocą promieni UV) dająca możliwość druku na różnorodnych materiałach: sztywnych, elastycznych, gładkich, z fakturą, a nawet na chropowatej powierzchni. Złóż zamówienie na wyjątkową dekorację ścienną według indywidualnych kryteriów.
2019/03/21, 12:02:02