Łazienka po skandynawsku

Styl skandynawski kojarzy się głównie z organicznymi wykończeniami, przejrzystymi pokojami i sporą ilością okien. Można w takim samym klimacie wykonać także łazienkę. Dziś opisujemy koncepcję na łazienkę w stylu skandynawskim.
Skandynawia
Jedna z mych najciekawszych wyposażeń łazienek, jakie odnalazłam w Internecie na blogu Lovingit to wnętrze pełne mebli z drewna – półeczek, szafek, belek pod sufitem i drewnianą obudową wanny. Wnętrze to wygląda niesamowicie cudownie, chciałabym takie mieć. Nigdy interesujące oceń nasz profil http://www.czystal.wroclaw.pl bym nie stwierdziła, że tak można wykreować przestrzeń łazienki.

Szczerze stwierdzając, jeśli byłaby moją, nie chciałabym z niej wychodzić.

Tylko teraz oceń zasłony sklep online ten artykuł, który jest bardzo zajmujący. Wykonaj to właśnie w tej chwili! Zobaczysz, że faktycznie należy to zrobić!

Najbardziej w tym pomyśle urzekły mnie dwie rzeczy – duża i przestronna, przeszklona kabina z prysznicem oraz rząd niewysokich szafek z dwoma pięknymi, kamiennymi umywalkami. Twórca tego pomysłu na pewno zasługuje na nagrodę za ciekawą aranżację wnętrza. Nie pomyślałabym nigdy, że można stworzyć aż tak interesujące wnętrze łazienki.


Pozostałe artykuły

W jaki sposób ozdobić ścianę w pokoju dziennym

płótno - mieszkanie
Barwna farba, tapeta bądź może foto tapeta? Nie wiecie jak ozdobić ścianę za kanapą? Przetestujcie nasze propozycje. Aranżując pokój dzienny warto wyeksponować w nim jedną ze ścian.


Skandynawia
Osobiście także bardzo lubię pomieszczenia, w których skontrastowano białe elementy ceramiczne z szarymi ścianami. I nie piszę tu jedynie o szarych, betonowych ścianach. Moi przyjaciele posiadają fajną przestrzeń – ściany pomalowali wodoodporną farbą, tylko przy wannie jej kawałek wyłożyli dużymi kafelkami. Szarości zestawili z totalnie białymi podwieszanymi szafeczkami, szklanym blatem okalającym umywalkę i śnieżnobiałą wanną. Efekt jest piękny – wnętrze nadaje się do wielu gazet z projektami wnętrz.
2019/08/08, 14:13:03