Łazienka po skandynawsku

Styl skandynawski kojarzy się głównie z organicznymi wykończeniami, przejrzystymi pokojami i sporą ilością okien. Można w takim samym klimacie wykonać także łazienkę. Dziś opisujemy koncepcję na łazienkę w stylu skandynawskim.
Skandynawia
Jedna z mych najciekawszych wyposażeń łazienek, jakie odnalazłam w Internecie na blogu Lovingit to wnętrze pełne mebli z drewna – półeczek, szafek, belek pod sufitem i drewnianą obudową wanny. Wnętrze to wygląda niesamowicie cudownie, chciałabym takie mieć. Nigdy interesujące oceń nasz profil http://www.czystal.wroclaw.pl bym nie stwierdziła, że tak można wykreować przestrzeń łazienki.

Szczerze stwierdzając, jeśli byłaby moją, nie chciałabym z niej wychodzić.

Tylko teraz oceń zasłony sklep online ten artykuł, który jest bardzo zajmujący. Wykonaj to właśnie w tej chwili! Zobaczysz, że faktycznie należy to zrobić!

Najbardziej w tym pomyśle urzekły mnie dwie rzeczy – duża i przestronna, przeszklona kabina z prysznicem oraz rząd niewysokich szafek z dwoma pięknymi, kamiennymi umywalkami. Twórca tego pomysłu na pewno zasługuje na nagrodę za ciekawą aranżację wnętrza. Nie pomyślałabym nigdy, że można stworzyć aż tak interesujące wnętrze łazienki.


Pozostałe artykuły

Sposoby na przyozdobienie pokoju, czyli świetne rozwiązanie na ściany.

mieszkanie - stykówka
Każdy z nas posiadał taki moment, że chciał wprowadzić zmiany w swojej kuchni lub pokoju. Nie zawsze możemy sobie pozwolić na wymienienie mebli bądź kupienie nowego oświetlenia. Jest jednak takie rozwiązanie, które cieszą wielu.


Skandynawia
Osobiście także bardzo lubię pomieszczenia, w których skontrastowano białe elementy ceramiczne z szarymi ścianami. I nie piszę tu jedynie o szarych, betonowych ścianach. Moi przyjaciele posiadają fajną przestrzeń – ściany pomalowali wodoodporną farbą, tylko przy wannie jej kawałek wyłożyli dużymi kafelkami. Szarości zestawili z totalnie białymi podwieszanymi szafeczkami, szklanym blatem okalającym umywalkę i śnieżnobiałą wanną. Efekt jest piękny – wnętrze nadaje się do wielu gazet z projektami wnętrz.
2019/08/08, 14:13:03