Urządzamy maleńkie pomieszczenie!

Trudna sztuka wyposażenia małej przestrzeni to trudność dla wszystkich właścicieli małych mieszkanek. Sama wynajmuję wyjątkowo maleńką kawalerkę – ma niecałe 22 metry kwadratowe. Jednak mam w tej małej przestrzeni zarówno miejsce do pracy, odpoczynku i spożywania posiłków.


w domu
Co prawda kuchni niestety nie posiadam – chyba, że określimy tak mój metrowy korytarzyk, gdzie w przejściu do łazienki są dwie półki – jedna ze zlewem, a druga z blatem, na którym stoi kuchenka elektryczna. Mam tam na szczęście wszystkie niezbędne mi rzeczy i kuchenne gary. A muszę przyznać, że jak na singielkę, mam trochę takich niewielkich drobiazgów, które są mi niezwykle potrzebne.

Łazienkę mam dużo większą od kuchni, i teraz jestem na etapie poszukiwania pralki. Pragnę postawić na zwykłą, choć – nie będę ukrywała - kusi mnie mała pralka otwierana u góry. Najdłużej poszukiwałam szafki na ręczniki i kosmetyki - zależało mi żeby była dużym słupkiem, który byłby otwierany na trzech wysokościach. Każda z części miała być przeznaczona na inne przedmioty – najniższe dwie półki to chemia budowlana do czyszczenia, dwie wyższe kosmetyki, a na samej górze trzymam ręczniki. Mój salon to jednocześnie jadalnia, biuro i sypialnia.

Ten serwis internetowy farby z efektem dekoracyjnym posiada wciągające dane na omawiany temat, zatem, jeśli ta kwestia Cię absorbuje, to sprawdź to obowiązkowo.Duża kawalerka ze ścianką działową
Musiałam zaaranżować wnętrze tak, by spełniło te trzy funkcje. Udało mi się to, jednak – muszę przyznać – nie było to proste! Poszukiwałam koncepcji w sieci. Odnalazłam bardzo ciekawy blog, w którym opublikowanych było kilka interesujących pomysłów na aranżację mojego salonu. Polecam wpis: .
2019/04/10, 07:37:04