Urządzamy skromną przestrzeń sypialni!

Masz niewielki pokoik, który chcesz przeznaczyć na pokój nocny? Dziś napiszemy ci kilka pomysłów trików, które warto zrobić podczas jej urządzania. Aranżacja małej sypialni nie jest przecież aż tak ciężka, jak by cię się zdawało.
duża sypialnia
Podczas urządzania małej sypialni trzeba pomyśleć o tym, że w tym pokoju będziesz spędzać dość sporą część doby. Ma być tomiejsce odpoczynku, znajdziesz siły i znajdziesz czas na przemyślenie tego, co się wydarzyło w ciągu dnia. Z tego powodu przestrzeń ta powinna być urządzona minimalistycznie, w jasnych, klasycznych barwach.

Rzeczy, które będą w pomieszczeniu doradzamy ograniczyć do niezbędnego minimum. wstawmy więc dwuosobowe, łóżko łóżko młodzieżowe rozkładane amdk z dobrym materacem, do tego dwie maleńkie szafki nocne. Jeśli po ustawieniu tych mebli mamy jeszcze trochę miejsca, możemy pochylić się nad wybudowaniem jednej ściany szafą (polecamy https://www.stylowy-mebel.pl/sekretarzyki-m-5.html) pod wymiar, albo postawieniem średniej wielkości komody z szufladami, w której schowamy bieliznę i potrzebną w tym pomieszczeniu pościel.

Pozostałe artykuły

Jakiego rodzaju elementy dekoracyjne najkorzystniej wybierać do wnętrza? Na co zwrócić uwagę, ażeby były one jak najbardziej sensownie dobrane?

tableau - mieszkanie
Nasz dom powinien być miejscem, w jakim musimy poczuć się jak najbardziej wygodnie. Urządzamy je więc szczególnie starannie pamiętając o każdym szczególe począwszy od kolorystyki, przez wygodne i praktyczne meble, aż po dekoracje.


Kolorystycznie radzę stawiać na beże, brązy, szarości albo pastelowe odcienie żółtego. Oczywiście dodatki, np. lampki nocne, ramki na zdjęcia bliskich, czy kapę na łóżko możemy dobrać nieco kontrastowo w intensywnych, żywych kolorach. W taki sposób uzyskamy oryginalny kontrast, rozweselimy przestrzeń i dodamy jej charakteru.


komfortowa sypialnia
Jeśli szukasz ciekawych koncepcji i rad aranżacyjnych polecam siąść do komputera. Można w nim znaleźć dużo koncepcji na zaaranżowanie przestrzeni. Moje ulubione miejsce, w którym szukam inspiracji to blog Lovingit. Na temat aranżacji małej sypialni też znalazłam tam trochę rad: .
2020/10/08, 08:17:04