Z jakiego powodu warto zdecydować się na cegłę w salonie? Jak taka cegła wygląda?

Cegła w salonie jest bardzo popularna, bardzo często wykorzystuje się ją w sporej ilości domów. Taka cegła na ścianie prezentuje się świetnie, nadaje niesamowity nastrój, a salon dostajecharakteru reprezentacyjnego.


Funkcjonalny pokój dziecka


Cegła w salonie to może być zwykły mur, który znaleźliśmy podczas remontu naszego mieszkania. Takowa stara cegła odkrywana najczęściej jest w czasie przebudowywania mieszkań w kamienicach sprzed okresu wojny. Musi być ona dokładnie wysprzątana oraz zabezpieczona preparatem impregnującym. Jeśli zamieszkujemy w nowym budownictwie to ten wynik uzyskamy z pomocą cienkich płytek, jakie przykleimy do ściany tak samo jak płytki (płytki tarasowe) gresowe.


mieszkanie - kadr


Pozostałe artykuły

Toaleta. Jakiego rodzaju wybrać płytki łazienkowe? Informator

płytki do łazienki
W jaki sposób zaaranżować umywalnię, by była funkcjonalna, natomiast aranżacja toalety nawet po kilku latach nie sprawiała wrażenia przestarzałej? Zacznijmy od doboru płytek na ściany i na posadzkę łazienki.


Takowa cegła ozdobna strona w formie płytek ma wielkość zwyczajnej cegły, może też stworzyć większej wielkości moduły, jakie z większą prędkością i prościej układa się. Nie wymaga to impregnacji, więc roboty jest tutaj mniej. Należy jednakże nie zapominać, iż czerwona barwa cegły nie zawsze jest odpowiedni.

Chcesz wysondować więcej na ten ciekawy temat? Zachęcamy więc na naszą kolejna stronę - można zobaczyć tutaj (http://glazurex.com.pl/) link i należy w niego wejść.

Ten mur bowiem może dość mocno zmniejszyć salon wizualnie, więc jeżeli chcemy tej barwy w niewielkim wnętrzu, wykonajmy ją jedynie na niewielkim fragmencie ściany.


projekt


Przykładowo może pełnić funkcję ekranu w aneksie wypoczynkowym. Zwyczajnie pomalujemy cegłę na kolor biały, żeby tworzyła na ścianie ciekawą fakturę oraz nie zdominowała wnętrza. Możemy skorzystać z innych kolorów, bo dość cenione bywają także cegły czarne oraz szare. Szczególnie ten drugi, jaki da się stosować w różnorakich odcieniach.


W sporej wielkości salonie na ten kolor pomalowana cegła jest doskonałym tłem dla mebli, jednakże również detali w mocnych barwach. Taka ściana w salonie zaprezentuje się dużo bardziej efektywnie, jak połączy się ją z czystą białą powierzchnią.
2022/08/04, 13:34:04