W jaki sposób zaaranżować pokój w garażu! O czym musisz wiedzieć?

Masz nieużywany garaż w domu? Można z powodzeniem zrobić z niego mieszkanie, które będziesz mógł np. podnająć młodemu małżeństwu. Jednak nie jest to praca która polega jedynie na daniu do pomieszczenia mebli. Niżej piszemy jak zaaranżować mieszkanie w garażu.

Prace remontowe
Musimy przede wszystkim zaplanować w dobry sposób zaaranżowanie pomieszczenia – zwyczajowo jest to pokój, w którym nie mamy okien. Z tego powodu powinniśmy pomyśleć o tym, by miejsce to było jasne, pomimo niewielkiej ilości światła. Ze względu na to proponujemy zaaranżowanie pomieszczenia w barwach jasnych, pastelowych, albo jaśniuteńkich odcieniach szarego. Pomyślmy, czy pozostawimy drzwi „garażowe”, czy może zaplanujemy zdecydować się na zamurowanie ściany, albo pozostawienie zwykłego wejścia do mieszkania – tradycyjnych drzwi. Nie można zapomnieć też o pozwoleniu - .

Kiedy już zamalujemy w odpowiedni sposób ściany i zrobimy nową podłogę, przemyślmy jak powinna prezentować się reszta mieszkania. Znajdźmy w nim miejsce na skromny aneks kuchenny i łazienkę z prysznicem – zalecamy na te miejsca przeznaczyć niewielkie pomieszczenie w piwnicy, które jest obok garażu.


Pozostałe artykuły

Dekorowanie wnętrz w mieszkaniu - czy niezbędne jest zatrudnianie ekspertów?

Salon
Posiadanie własnego domu jest bardzo poważną inwestycją. Zazwyczaj z tego budynku będą korzystać również kolejne pokolenia, dlatego też istotne jest, aby był on funkcjonalny. Prace budowlane lub remont powinniśmy powierzyć ekspertom, by wszystko zostało przeprowadzone jak najbardziej fachowo. Każdy etap powinniśmy dokładnie zaplanować. Po zakończeniu remontu lub budowy następuje etap dekorowania wnętrz. To właśnie wtedy nadajemy domowi swoistego klimatu i sprawiamy, że możemy w nim czuć się jak w domu. Czy konieczni w tym etapie są fachowcy?

To, jak urządzić pokój w mieszkaniu zostawmy pomysłowości lokatorów. Ciekawie prezentują się pomysły na to wnętrze na stronie: .

Zaintrygował Cię ten post? Więc kliknij w link do serwisu fronty fornirowane i ciesz się kolejnymi tekstami. W razie pewnych wątpliwości - pisz do nas.

Nie przewidaywałam, że we wnętrzu prawie bez okien może być taka fajna, jasna przestrzeń w której jest klimatycznie. Wszystko za sprawą interesujących, fajnych dodatków.

Innym równie oryginalnym pomysłem jest zrealizowanie marzenia o sporej łazience. Zazwyczaj te pomieszczenia są niezwykle małe, ledwo mieszczą wannę czy prysznic. W garażu jest o wiele więcej miejsca – możemy sobie pozwolić na wprowadzenie wielkiej, narożnej wanny z hydromasażem, wielkiej umywalki z olbrzymim lustrem.

Czy posty zaprezentowane na danej witrynie w pełni Cię uradowały? Sądzimy, że tak. Jednak, jeśli masz ochotę więcej, to kliknij tutaj.

A może będzie tam również toaletka na kosmetyki?
2019/05/14, 12:16:02