Mocne kolory na ścianach twojego mieszkania

Pokój czarno-biały? A może czarne ściany? Klasyka jest ciągle na topie. Jeśli nie lubisz ekstrawagancji, na co dzień stronisz od niestandardowych i wpadających w oko rozwiązań zalecamy swoje mieszkanie zaaranżować w bieli i czerni.
kuchnia
Nie jest to wbrew powszechnej opinii tylko trzymanie się bezpiecznej, klasycznej kolorystyki. Miks tych dwóch odcieni stanowi bardzo dobrze wyglądający duet. Ciemna ściana może zostać wykorzystana praktycznie. Wystarczy jedynie zamalować ją farbą, którą można zmywać. Po jej wyschnięciu bierzemy do ręki biała kredę szkolną i… piszemy! Dzięki temu trikowi możemy na niej uwiecznić oryginalny cytat z książki, motto życiowe. I nie powinniśmy się martwić, że pewnego razu nam się ono znudzi. Wtedy po prostu usuniemy je ze ściany i damy w to miejsce nowy napis, bądź rysunek. Tego typu tablica sprawi olbrzymią frajdę naszym dzieciom (więcej na lovingit.pl). Moda na całkiem czarne pomieszczenia przywędrowała do nas z zachodu. Interesujący wpis na ten temat można przeczytać na blogu lou (zdecydowane kolory w mieszkaniu ). Bloggerka pokazuje dość sporo oryginalnych pomysłów. Co ważne, czarne pomieszczenia wcale nie wydają się na zdjęciach być ponurymi. Wręcz odwrotnie – są pełne światła i przytulne. Można to zauważyć na zdjęciach prezentowanych w poście, czarny jest kolorem, który idelanie sprawdza się w każdym wnętrzu – pokoju dziennym, sypialni czy łazience. Choć przestrzegamy przed czarnymi połyskującymi płytkami – są bardzo ciężkie w utrzymaniu czystości. Bardzo oryginalnie wyglądają pomieszczenia z jedną ciemniejszą ścianą, która jest skontrastowana z białymi meblami. Szczerze? Kocham to połączenie! Black&white… Dodajmy do tej jednej ściany ciemną, drewnianą podłogę.

Nie czekaj, zobacz tekst na witrynie (http://www.sklep.kaja-glass.pl/blog/68_dekoracje-szklane-na-slub-ciekawe-kompozycje), która także Cię zainteresuje. Odnajdziesz tam m.in. wzmiankę o zajmującej Cię tu tematyce.

Rewelacja!


Pozostałe artykuły

Lampy stołowe – atrakcyjny element dekoracyjny

lampy
Lampy stołowe , czyli zwykły dodatek w wyposażenia wnętrza każdego domu, którego wykorzystanie niestety jest wielokrotnie niedoceniane. prawidłowo zaaranżowane oświetlenie daje wnętrzu szczególnego klimatu.
2021/11/04, 07:59:12