Pomysł na ciekawy wieszak w Twoim domu

Pragniecie jakoś pokolorować swój przedpokój? Macie dość zwyczajnych, niezbyt wyróżniających się wieszaków? Pokarzemy dla was rewelacyjny pomysł na wieszak! Niebanalny lecz ciekawy. Odwiedzający was znajomi będą niezwykle zaskoczeni, zostawiając swoją odzież na oryginalnym i tym samym ozdobnym wieszaku.


Oto trochę naszych koncepcji:

wieszak na ubrania
1) Wieszak-drzewko – bardzo popularny wśród dekoratorów. Wystarczy odrobinę farby, skrawków starego materiału, kartek papieru, taśmy malarskiej i nieco kreatywności, a w naszym przedpokoju zrobimy zaczarowaną krainę. Nie tylko najmłodszym się spodoba. Nasze wnętrze będzie interesujące i przede wszystkim wesołe.

2) Wieszak na starym drewnianym kołku – wersja ukazująca, że stare jest ładne! Naturalność drewna i przybite na nim złote stylowe wieszaki są sublimacją elegancji i . Osoba wybierając takiego typu wieszak, może jednocześnie zrobić z niego półkę np. na szaliki i czapki.

3) Wieszaki-guziki – wersja oryginalna? A jednak! Poza tym, że stanowi funkcję dekoracyjną, swoją barwą potrafią odnowić niejedno pomieszczenie! Niejedna osoba byłaby zachwycona… mocując na nim swoją torbę.


4) Wieszaki z pomysłem na półki – 2 w 1. Dodatkowo na zamocowanych wieszakach można zamocować pojemniki, gdzie znajdzie się miejsce na niejeden drobiazg, których w przedpokoju nie mało…

Spójrz tutaj: na tą domenę To tylko kilka pomysłów na wieszaki. Ile osób, tyle konceptów. Ważne jest to, żeby nie zamykać się na nowości. Warto zaszaleć! Nie bójcie się tego, szukajcie koncepcji, aranżujcie, a Wasze pomieszczenia będą miłym okiem dla niejednego i przede wszystkim dla Was!
2019/06/05, 08:00:50