Metody na aranżacje ławy z drewna przy oknie

Najfajniejsze miejsce spotkań dziewczyn w mojej rodzinie? Jasne kuchenny kącik, gdzie stoi ława ze stołem. To tam siadamy i plotkujemy, kiedy tylko mam wolne i mogę odwiedzić dom rodzinny.


W trzy parzymy sobie wtedy coś dobrego, patrzymy, czy nasi Panowie są daleko i zaczynamy długie, rewelacyjne kobiece spotkanie. Czasem przydarzy się, że któraś z nas kupi coś totalnie smacznego albo ma koncept i zrobi jakieś ciacho. Wtedy najczęściej dłużej rozmawiamy!

kuchnia, wystrój, aranżacja
Ostatnimi czasy spotkałyśmy się by świetować nowe meble kuchenne. Moja mama, która ma rewelacyjny gust, postanowiła także zmienić miejscówkę, w której zazwyczaj zasiadamy. Wysłużona ława przy oknie wykonan była z białego drewna. Obecna jest w kolorze obecnych kuchennych mebli. Wykonana z dębu, prezentowałaby się niezwykle poważnie, gdyby nie kolorowe poduszki, które położyłyśmy na długiej drewnianej ławie zaraz przy oknie. Są dla nas wygodnym siedziskiem, tym samym bardzo rozweselają stonowaną kuchenną przestrzeń. Sama, kiedy przyjechałam i weszłam pierwszy raz w kuchni po zamianie mebli i remoncie zaskoczyła mnie zmiana
.

Wzorzyste tkaniny, z których wykonane są poduchy umocowane na ławie i taboretach są z tkaniny, która nie chłonie wody – w ten sposób prościej będzie ja zachować w czystości nawet w zalania napojem. No i te kolory, kanciaste wzorki – cudo! Od razu pożałowałam, że nie mam takiej kuchni w moim mieszkaniu, tylko maleńki aneks. No, trudno!


aranżacja kuchni, wystrój kuchni
Grzebałam w Internecie jakieś fajne pomysły. Polecam zajrzeć tu: a na pewno znajdziecie pomysł dla siebie!
2019/06/05, 08:00:55