Kiedy Poszukujesz pomysłu na przystrojenie własnego wnętrza

Chcesz zatrzymać wspomnienia z wakacji? A może pamiętać córkę, która mieszka na bardzo daleko? Dobrym miejscem do powieszenia naszych zdjęć jest ściana. Trzeba jedynie wywołać zdjęcia. Myślisz jak wieszać ramki? Dziś kilka pomysłów związanych ze zdjęciami na ścianie.
pokój
Fotografiami w ramkach możemy także optycznie poszerzyć wnętrze, albo sprawić, że będzie się nam wydawało dużo wyższe. Jak? Jeśli zawieszamy ramki w poziomie, to sprawiamy, że ściana wydaje się dłuższa. Z kolei przybijając je pionowo da efekt, że wnętrze będzie wyższe. Ciekawą propozycję znalazłam na blogu lovinit ( powiesić ramki). Pisząca, blogerka lou ukazuje, że tak przecież można z powodzeniem łączyć różne kolory i wielkości ram w jedną, całość. Do tego pokazuje nam, jak ciekawie je połączyć z meblami. Fajnie wyglądają wielkie ramki na zdjęcia z niewielkimi zdjęciami ( rady). Musimy jedynie dobrze dobrać tło. Jednym z ciekawszych miejsc na zrobienie ściany z fotografiami jest korytarz. Pod ścianą możemy dać ławkę, na którą położymy kilka poduch. Pozostałą przestrzeń aranżujemy przybijając różnokolorowe ramki. Ustalmy jednak koncepcję – czy pragniemy żeby całość była uporządkowana, czy może na ścianie ma panować kontrolowany nieład. W pierwszym przypadku możemy się zdecydować na zawieszenie fotografii w rzędzie, w tej samej wielkości ramach, albo kilka obok siebie, w tej samej odległości i symetrycznie. Druga koncepcja daje ich dowolność zarówno w wyborze rozmiarów, jak i barw oraz wykończenia. Całość zależy od nas – naszej pomysłowości oraz tego, czy lubimy żyć w porządku, czy może lubimy przestrzeń artystyczną.


Pozostałe artykuły

Pomysłowa aranżacja wymarzonego M

Wszyscy dobrze czujemy się we wspaniale zaaranżowanych pomieszczeniach. Dlatego próbujemy ze wszystkich sił, aby nasze mieszkanie było nie tylko stylowe, ale też praktyczne. Tylko w odpowiednio zorganizowanej przestrzeni jesteśmy w stanie dobrze wypocząć.
2019/06/05, 07:57:56