W każdym domu powinno być to „coś”, ta magia, dzięki jakiej nasz dom jest niespotykany. Czy w Twoim mieszkaniu tak jest?

Każdy dom i wnętrze powinien mieć coś, co sprawia, że jest on niezwykłym miejscem. Duch domu skrywa się w każdym elemencie, w każdym miejscu, w każdym centymetrze ściany czy podłogi. Poza tym, domowa atmosfera to przede wszystkim domownicy, tworzący w nim życie, sprawiają, że takie miejsce może oddychać i rozkwitać. Jak to dobrze, swój dom można po prostu mieć.
sypialnia w nowoczesnym stylu
Czasami tego nie doceniamy, bo nam się wydaje, że to jest całkiem normalne, to że posiadamy swoje miejsce, że mamy, gdzie mieszkać, mamy dokąd powrócić. To nie jest takie oczywiste. Różne rzeczy mogą się zdarzyć, coś, co wydaje się nam być pewne, może przestać istnieć z minuty na minutę. To tak jak z całym życiem. Jesteśmy młodzi, bawimy się, życie nas cieszy, aż tu nagle trach, spotka nas coś złego i już nas nie ma. Tak samo może być z naszym domowym gniazdkiem, ogólnie z naszym teraźniejszym, teoretycznie ustabilizowanym życiem.

Pozostałe artykuły

Dodatki vintage do wnętrza.

wnętrze w stylu retro
Podobno każda moda za jakiś czas powraca. Tak naprawdę, kiedy pooglądamy pokazy mody z ostatnich kilkunastu lat, potwierdzi się ta teza. Widać to nie tylko w ubraniach, ale również w aranżacji wnętrz. W tej chwili króluje styl retro.


Dlatego tak istotne jest, aby nasz dombył miejscem wyjątkowym, aby mówił o nas więcej, niż są w stanie powiedzieć jakiekolwiek słowa, więcej niż multum obrazów. Nie na darmo mówi się, że dom - sprawdź naszą propozycję -, to jak wygląda, i jaki jest w nim porządek, mówi o właścicielu (takie elementy dodadzą charakteru, a również i funkcjonalności w twoim mieszkaniu - ochraniacze na materac na Może nie można podejść do tego stwierdzenia dosłownie, ale trzeba powiedzieć, że coś w tym jest. To jaki styl panuje w moim domu, w jakich klimatach się lubujemy świadczy o nas samych.

Na pewno zda Ci się hiperłącze do źródła (https://yankeehome.pl/14-sloiki-i-swiece), jeżeli interesują Cię opracowane w naszym poście treści. Na poniższej witrynie wyczytasz ich dużo więcej.

To tak samo, jak spytać się kogoś, jakie filmy ogląda, i już można wysnuć pewne wnioski. To z tego powodu, że niektórzy ludzie nie ufają i nie chcą zapraszać wiele osób do siebie. Boją się chyba, ze ktoś ich nakryje, że każdy ich przejrzy, zapozna lepiej niż powinien. No tak, coś w tym jest, chociaż jak ze wszystkim i tu nie powinniśmy popadać w paranoję, gdyż to tak naprawdę nasza sprawa i nasz świat.

Nikt nie powinien nam mówić, jak żyć i jak mamy urządzić swoje mieszkanie. To dlatego też mieszkanie jest tak bardzo ważne, bo to miejsce dla nas, w nim się czujemy jak u siebie, to nasz skrawek ziemi, na który obcy nie mają wstępu. To miejsce, gdzie w szalonym i niebezpiecznym świecie możemy czuć się spokojni. To miejsce, gdzie czujemy więź z każdym miejscem, z każdym kątem, miejsce, w którym mamy wspomnienia i niezapomniane uczucia. Zaś tu parę rzeczy przydatnych w każdym mieszkaniu: odkryj więcej.
2019/03/20, 07:22:02