Ogrody
Czym kosić trawnik?

Myślisz, że własny dom to leniuchowanie? Nie do końca, gdyż oczekuj wielu różnorodnych zadań – w domu, jak w ogrodzie

Sporo osób decyduje się na dom z ogródkiem. I dobrze, to wspaniale być posiadaczem takiego domu, być u siebie, nie musieć się użerać z sąsiadami jak na osiedlu. Wiele osób marzy w sumie o tym, by wybudować dom i mieć prawdziwy spokój. Problem w tym, że świętego pokoju możesz nie mieć. Wiadomo, sąsiedzi z bloku to przeszłość, ale pojawią się inne wątpliwości. Jakiego typu?

Kiedy chcemy idealnego oświetlenia do swojego ogrodu!

Świetnie, gdy mamy okazję odpocząć we własnym ogrodzie - również po zmroku. W szczególności okres wakacyjny to czas, który niejako jest stworzony do nocnego siedzenia w ogrodzie. Jednakże, aby być faktycznie najzupełniej zadowolonym z ogrodu, gdy zajdzie słońce, bez cienia wątpliwości trzeba zainstalować takie oświetlenie, dzięki to któremu będzie wszystko świetnie widoczne, a na dodatek atmosfera będzie niejako dużo bardziej imponująca. Zatem warto zaznajomić się z radami umieszczonymi w tym tekście, aby wreszcie przekonać się jak poradzić sobie z oświetleniem.
Zima w ogrodzie

Zima w oczku wodnym

Zima w ogrodzie może być tak samo piękna, jak każda inna pora roku, nie da się jednak ukryć, że mroźna pora roku potrafi mieć także negatywny wpływ na te rozwiązania, które do niedawna uważaliśmy za jego największe ozdoby. Nie oznacza to jednak, że rozwiązania takie, jak oczko wodne są skazane na ponoszenie strat spowodowanych przez opady śniegu i niskie temperatury.