Ogrody
Zima w ogrodzie

Zima w oczku wodnym

Zima w ogrodzie może być tak samo piękna, jak każda inna pora roku, nie da się jednak ukryć, że mroźna pora roku potrafi mieć także negatywny wpływ na te rozwiązania, które do niedawna uważaliśmy za jego największe ozdoby. Nie oznacza to jednak, że rozwiązania takie, jak oczko wodne są skazane na ponoszenie strat spowodowanych przez opady śniegu i niskie temperatury.

Kiedy chcemy idealnego oświetlenia do swojego ogrodu!

Świetnie, gdy mamy możliwość wypocząć w swoim ogrodzie - także po ciemku. W szczególności lato to taki czas, który niejako jest wprost stworzony do długiego przesiadywania w swoim ogrodzie. Jednakże, aby być istotnie najzupełniej usatysfakcjonowanym z ogrodu, gdy zajdzie słońce, bez cienia wątpliwości trzeba zainstalować takie oświetlenie, dzięki któremu będzie wszystko bardzo dobrze widoczne, a na dodatek atmosferka będzie tak jakby sporo fajniejsza. Zatem warto zapoznać się z radami zamieszczonymi w tym tekście, aby wreszcie wiedzieć jak poradzić sobie ze światłem.
Czym kosić trawnik?

Myślisz, że własny dom to leniuchowanie? Nie do końca, gdyż oczekuj wielu różnorodnych zadań – w domu, jak w ogrodzie

Sporo osób decyduje się na dom z ogródkiem. I słusznie, to miło być posiadaczem takiego domu, być u siebie, nie musieć się użerać z sąsiadami jak na osiedlu. Wiele osób marzy wręcz o tym, by zbudować dom i mieć święty spokój. Kłopot w tym, iż świętego pokoju możesz nie mieć. Oczywiście, sąsiedzi z bloku to już historia, lecz pojawią się inne wątpliwości. Jakie?