Garaż
Dom z garażem

W jaki sposób zaaranżować pokój w garażu! O czym musisz wiedzieć?

Masz nieużywany garaż w domu? Można z powodzeniem zrobić z niego mieszkanie, które można np. podnająć młodemu małżeństwu. Jednak nie jest to działanie która polega jedynie na wniesieniu do wnętrza mebli. Dziś piszemy jak zaaranżować mieszkanie w garażu.
Nowoczesny dom

W jaki sposób dokładnie i pomysłowo doświetlić dom urządzony w nowoczesnym stylu?

Według powszechnie panującego przekonania na wystrój domu najbardziej widoczny wpływ mają wyłącznie kolory ścian i umiejscowione w nim meble. W rzeczywistości jednakże to niewielkie szczegóły dekoracyjnie i w odpowiedni sposób dobrane oświetlenie sprawiają, że powstaje w nim wymarzony klimat. Właśnie dlatego tak ważne jest to, by prawidłowo rozplanować lampy w pokoju tak, by podkreślić jego nowoczesny charakter.
Nowoczesny wystrój salonu

To czego nie widać na pierwszy rzut oka także jest konieczne

Często jest tak, że troszczymy się o to co mają szanse zobaczyć nasi goście, patrzymy żeby konkretna rzecz była najlepszej jakości i żeby jednocześnie niesamowicie ładnie się prezentowała. Nie mniej należy wydawać sobie sprawę z tego, że są przedmioty, które słabiej się rzucają w oczy, albo których w ogóle nie widać dla postronnych odwiedzających, a które także są niesamowicie istotne dla prawidłowego funkcjonowania domu oraz które także warto wciąż posiadać pod ręką.
świetlówka

Lampy do mieszkania

Polacy obecnie często zdają sobie sprawę jak ważną rolę w wyglądzie domu pełni odpowiednie oświetlenie. Światło może podkreślić kształt przedmiotu, dodać mu charakteru i w nieznacznie poprawić widoczność we wnętrzu. Liczy się przy tym temperatura oświetlenia, oraz lokalizacja urządzenia. Żarówki o neutralnym kolorze światła są obecnie ciężko dostępne, stosuje się więc świetlówki, oświetlenie halogenowe i energooszczędne żarówki LED. Najlepsze efekty w dekoracyjnym oświetlaniu domu otrzymuje się przy odbiciu światła od sufitu bądź ściany. Żeby uzyskać taki efekt, wykorzystuje się więc rozmaite lampy.