Farba
klinkier

Trzeba zobaczyć jak prezentują się ściany z klinkieru

Posiadamy różnorakie sposoby dekoracji ścian

Jeżeli zabierzemy się za wykańczanie naszego mieszkania, powinniśmy pomyśleć, jak pragniemy, aby prezentowało się ono w ostatecznym rezultacie.
dekoracja

Wybierz najlepsze łóżko do pokoju swojego dziecka

Łóżko jest jednym z ważniejszych elementów pokoju dziecięcego. Nie można wybierać go za szybko, ponieważ powinno odpowiadać potrzebom dziecka. Jak znaleźć idealne łóżko?
Orzechowa kolekcja drzwi marki Classen

Szeroka gama interesujących dekoracji ściennych

W sprzedaży przystępna jest duża gama ciekawych ozdób ściennych, także meblowych w formie fototapet, które znakomicie uzupełnią wystrój każdego pomieszczenia.
malowanie sufitu

Pora na wiosenne malowanie mieszkania

Jeśli patrząc na ściany w naszym mieszkaniu, pragniemy uciec jak najprędzej, to najwyższa pora na dokładny remont. Wiosna to najlepszy moment na malowanie domu. Możemy poczynić od razu wielkie zmiany, położyć nowe panele i jeszcze raz urządzić nasze gniazdko, ale niekiedy wystarczy jedynie pomalować ściany. W jednym i drugim przypadku będzie to duże zamieszanie oraz koszty. Warto więc odpowiednio się do tego przygotować.
fototapeta miasto

Dekoracja wnętrz - dowiedz się w jaki sposób ekspresowo możesz przekształcić swoje wnętrze

Wakacje to kapitalny moment na zrealizowanie renowacji w mieszkaniu. Piękna, słoneczna aura sprzyja wszystkim tego typu pracom, bowiem farba oraz klej wysychają o wiele szybciej, niż przykładowo w zimie.
Wnętrza

Wspaniały design w małym mieszkaniu

Design to wyraz, pod którym kryje się wiele znaczeń. Chociaż kojarzy się z dobrym gustem, to dla każdego oznacza coś zupełnie innego. Czym jest design i jak powinniśmygo odczytywać? Jaka jest reguła designerskiego wnętrza? I czy w ogóle coś takiego istnieje? Na pierwszy rzut oka pojęcie design kojarzy się z minimalistycznym stylem.
Architekt wnętrz

Czy opłaca się wynajmować projektanta wnętrz? Co może zaoferować, czego możemy oczekiwać?

Wymyślając wyposażenie domu lub mieszkanie wielu z nas myśli nad tym, czy nie korzystać z usług profesjonalnego projektanta wnętrz. Porozumienie z takim specjalistą to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną zdobywać oryginalne, dobrze zaplanowane pomieszczenia, takie co nie będą po prostu jedynie zwykłym odwzorowaniem obecnej mody. Zatrudniając kogoś do aranżacji wnętrz można oczekiwać, iż zaproponuje nam projekt, który stanie się jego autorską kreacją, zaś opierać się ona będzie na niezbędnych potrzebach i wymaganiach estetycznych.