Vintage
fototapeta

Aranżacje pomieszczeń z pomocą fototapety

Fototapety posiadają mnóstwo zalet. Ta dekoracja optycznie zwiększy przestrzeń, upiększy ścianę, meble, wprowadzi do wnętrza grafikę i kolor. Fototapeta to świetny pomysł na szybką oraz efektowną dekorację pomieszczeń. Fototapety przeżywają drugą młodość. Podobne dekoracje ścian były modne w latach 80-tych oraz 90-tych. I aktualnie wracają. Jak za pomocą fototapety uwydatnić styl mieszkania?
designerskie wnętrze

Designerskie dodatki do mieszkania i biżuteria

Kiedy przyjrzymy się bliżej ciekawym propozycjom na rynku, możemy mieć pewność znalezienia tych odpowiednich mebli oraz całego wyposażenia do domów oraz mieszkań. Najciekawsze możliwości, z którymi do klientów wychodzą teraz producenci, to inwestycja na długi czas, która bez wątpienia się opłaci w najwyższym stopniu. Jeśli chodzi o fotele vintage, ich mnogość na rynku jest wprost zachwycająca. Najlepszej jakości fotele znajdziemy w niesamowicie korzystnych, zachwycających cenach.
wnętrze mieszkania

Jakim sposobem ładnie i elegancko udekorować dom

W dzisiejszych czasach jest wiele ciekawych metod na dekorację pokojów mieszkalnych, dlatego z pewnością opłaca się być na bieżąco pod względem najciekawszych trendów w aranżowaniu wnętrz. Teraz warto wiedzieć, że niebywale powszechny jest nurt retro – szczególnie w salonach i sypialni, ale potrafi też się prezentować ładnie w pokoju dziecinnym.
szablony

Fototapeta jako wyjątkowa dekoracja wnętrza - inspiracje

Szukasz dekoracji ściennej, która ożywi całe pomieszczenie? Znakomitym rozwiązaniem będzie fototapeta. Możesz wybrać czarno-białą fotografię bądź kolorowe krajobrazy przedstawiające uroki natury. Poniżej garść inspiracji.
Fototapeta jako wyjątkowa dekoracja wnętrza - inspiracje

Fototapety czarno białe wyróżniają się szerokim zastosowaniem. Uniwersalna kolorystyka oraz różnorodność dostępnych motywów sprawiają, że takie fototapety znakomicie sprawdzają się zarówno w tradycyjnych jak i bardzo nowoczesnych pomieszczeniach, a także modernistycznych loftach - wystarczy zdecydować się na fototapetę w odpowiednim stylu.