Styl

Oryginalne umeblowanie do nowoczesnych wnętrz

Nowoczesność wystroju zagościła już w wielu pomieszczeniach. Lubiany jest nie tylko przez właścicieli biur i innych tego rodzaju obiektów, ale także przez właścicieli domów i mieszkań prywatnych. Najważniejszym założeniem stylu nowoczesnego ma być minimalizm w doborze części wystroju, który prowadzi do zaoszczędzenia przestrzeni.
dekoracja

Wybierz najlepsze łóżko do pokoju swojego dziecka

Łóżko to jeden z istotniejszych przedmiotów pokoju dziecięcego. Nie wolno kupować go za szybko, bo musi odpowiadać wymaganiom pociechy. Jak wybrać perfekcyjne łóżko?
meble

W jaki sposób ładnie urządzić gabinet i jakiego rodzaju meble kupić żeby to było luksusowe miejsce?

Każdy z nas chce mieć jakieś miejsce w domu, w którym będzie przyjmować gości i będzie mógł zaproponować im nocleg. Niezbędne będą do tego odpowiednie meble, jakie z jednej strony okazale się prezentują oraz są funkcjonalne.


W jaki sposób ładnie urządzić gabinet i jakiego rodzaju meble kupić żeby to było luksusowe miejsce?

Takim praktycznym a równocześnie eleganckim meblem mógłby być narożnik Bono.
salon

Wybieramy salon meblowy w Krakowie – co wziąć pod uwagę?

Kraków to rozwinięte miasto, w którym oferta handlowa jest wyjątkowo bogata. Przygotowując mieszkanie w tej miejscowości, można pogubić się w gąszczu sklepów, sprzedających wyposażenie wnętrz.
Nowoczesne gotowanie

Jakiego rodzaju kuchenne gadżety kupić?

Aranżowanie mieszkania będzie wielki wyzwaniem. Potrzebnych będzie tak wiele rzeczy, że trudno zdecydować się, co kupić w pierwszej kolejności. Oto kilka wskazówek.
mieszkanie - stykówka

Sposoby na przyozdobienie pokoju, czyli świetne rozwiązanie na ściany.

Każdy z nas posiadał taki moment, że chciał wprowadzić zmiany w swojej kuchni lub pokoju. Nie zawsze możemy sobie pozwolić na wymienienie mebli bądź kupienie nowego oświetlenia. Jest jednak takie rozwiązanie, które cieszą wielu.

Meble niezbędne w salonie

Salon, zwany także pokojem dziennym, stanowi centrum w domu czy mieszkaniu. Zwykle domownicy spędzają tam najwięcej czasu w ciągu dnia. W pokoju dziennym znajdują się zróżnicowane elementy wystroju. Niezwykle często na dzień dzisiejszy w pokoju dziennym umieszcza się telewizor, coraz częściej duży i z płaskim ekranem. Oprócz tego także często w salonie znajduje się urządzenia do odtwarzania muzyki lub instrumenty muzyczne.
Kuchnia

Lampa gabinetowa powinna dawać właściwe światło

Powinniśmy sobie zdawać kwestię z tego, że w gabinecie spędzamy wiele czasu, a więc potrzebne będzie nam odpowiednie światło, tak żebyśmy otrzymali pewność, że nie będziemy sobie niszczyć wzroku.
Skandynawia

Łazienka po skandynawsku

Styl skandynawski kojarzy się przede wszystkim z organicznymi wykończeniami, jasnymi wnętrzami i przeszklonymi ścianami. Można w identycznym stylu zrobić również łazienkę. Dziś opisujemy pomysł na łazienkę w stylu skandynawskim.
Orzechowa kolekcja drzwi marki Classen

Szeroka gama interesujących dekoracji ściennych

W sprzedaży osiągalna jest ogromna gama ciekawych ozdób ściennych, oraz meblowych w postaci fototapet, jakie doskonale urozmaicą wystrój każdego pokoju.
1 2 3 4 5 6 7