Styl

Oryginalne umeblowanie do nowoczesnych wnętrz

Nowoczesność wystroju zagościła już w wielu pomieszczeniach. Lubiany jest nie tylko przez właścicieli biur i innych tego rodzaju obiektów, ale także przez właścicieli domów i mieszkań prywatnych. Najważniejszym założeniem stylu nowoczesnego ma być minimalizm w doborze części wystroju, który prowadzi do zaoszczędzenia przestrzeni.
dekoracja

Wybierz najlepsze łóżko do pokoju swojego dziecka

Łóżko to jeden z istotniejszych przedmiotów pokoju dziecięcego. Nie wolno kupować go za szybko, bo musi odpowiadać wymaganiom pociechy. Jak wybrać perfekcyjne łóżko?
meble

W jaki sposób ładnie urządzić gabinet i jakiego rodzaju meble kupić żeby to było luksusowe miejsce?

Każdy z nas chce mieć jakieś miejsce w domu, w którym będzie przyjmować gości i będzie mógł zaproponować im nocleg. Niezbędne będą do tego odpowiednie meble, jakie z jednej strony okazale się prezentują oraz są funkcjonalne.


W jaki sposób ładnie urządzić gabinet i jakiego rodzaju meble kupić żeby to było luksusowe miejsce?

Takim praktycznym a równocześnie eleganckim meblem mógłby być narożnik Bono.
salon

Wybieramy salon meblowy w Krakowie – co wziąć pod uwagę?

Kraków to rozwinięte miasto, w którym oferta handlowa jest wyjątkowo bogata. Przygotowując mieszkanie w tej miejscowości, można pogubić się w gąszczu sklepów, sprzedających wyposażenie wnętrz.
Nowoczesne gotowanie

Jakiego rodzaju kuchenne gadżety kupić?

Aranżowanie mieszkania będzie wielki wyzwaniem. Potrzebnych będzie tak wiele rzeczy, że trudno zdecydować się, co kupić w pierwszej kolejności. Oto kilka wskazówek.
mieszkanie - stykówka

Sposoby na przyozdobienie pokoju, czyli świetne rozwiązanie na ściany.

Każdy z nas posiadał taki moment, że chciał wprowadzić zmiany w swojej kuchni lub pokoju. Nie zawsze możemy sobie pozwolić na wymienienie mebli bądź kupienie nowego oświetlenia. Jest jednak takie rozwiązanie, które cieszą wielu.

Meble niezbędne w salonie

Salon, zwany także pokojem dziennym, stanowi centrum w domu czy mieszkaniu. Zwykle domownicy spędzają tam najwięcej czasu w ciągu dnia. W pokoju dziennym znajdują się zróżnicowane elementy wystroju. Niezwykle często na dzień dzisiejszy w pokoju dziennym umieszcza się telewizor, coraz częściej duży i z płaskim ekranem. Oprócz tego także często w salonie znajduje się urządzenia do odtwarzania muzyki lub instrumenty muzyczne.
Orzechowa kolekcja drzwi marki Classen

Szeroka gama interesujących dekoracji ściennych

W sprzedaży osiągalna jest ogromna gama ciekawych ozdób ściennych, oraz meblowych w postaci fototapet, jakie doskonale urozmaicą wystrój każdego pokoju.
kare design

Ci jest powodem, że cenimy meble designerskie?

Nic nie jest w stanie zmienić faktu, że wyposażenie naszych pomieszczeń ma niezwykłe znaczenie dla naszego stanu duchowego.


Ci jest powodem, że cenimy meble designerskie?

Meble, które nas otaczają, wśród których żyjemy każdego dnia, winny w nas budzić tylko życzliwe uczucia.
meble retro

Znakomite meble retro spośród ciekawe oferty na rynku

Dziś, w dobie minimalizmu i jednocześnie – paradoksalnie – przesytu oraz dobrobytu, stykamy się z wysypem mebli także niszowych. W szczególności pasjonaci tego rodzaju wyposażenia domowego wiedzą, gdzie wyszukać można dziś fotele vintage w niskich cenach. Znakomite propozycje znanych marek nie dorównują pełnym oryginalności projektom. Świadomość tego, że nikt prócz nas nie ma zbliżonego w stylu modelu fotela w swoim salonie, napawa dumą. Inspirujący styl to ciekawy trend!
1 2 3 4 5 6 7