Styl

Meble niezbędne w salonie

Salon, zwany także pokojem dziennym, stanowi centrum w domu czy mieszkaniu. Zwykle domownicy spędzają tam najwięcej czasu w ciągu dnia. W pokoju dziennym znajdują się zróżnicowane elementy wystroju. Niezwykle często na dzień dzisiejszy w pokoju dziennym umieszcza się telewizor, coraz częściej duży i z płaskim ekranem. Oprócz tego także często w salonie znajduje się urządzenia do odtwarzania muzyki lub instrumenty muzyczne.
kare design

Ci jest powodem, że cenimy meble designerskie?

Nic nie jest w stanie zmienić faktu, że wyposażenie naszych pomieszczeń ma niezwykłe znaczenie dla naszego stanu duchowego.


Ci jest powodem, że cenimy meble designerskie?

Meble, które nas otaczają, wśród których żyjemy każdego dnia, winny w nas budzić tylko życzliwe uczucia.
meble retro

Znakomite meble retro spośród ciekawe oferty na rynku

Dziś, w dobie minimalizmu i jednocześnie – paradoksalnie – przesytu oraz dobrobytu, stykamy się z wysypem mebli także niszowych. W szczególności pasjonaci tego rodzaju wyposażenia domowego wiedzą, gdzie wyszukać można dziś fotele vintage w niskich cenach. Znakomite propozycje znanych marek nie dorównują pełnym oryginalności projektom. Świadomość tego, że nikt prócz nas nie ma zbliżonego w stylu modelu fotela w swoim salonie, napawa dumą. Inspirujący styl to ciekawy trend!
fototapety niebo

Fototapety w aranżacji mieszkań

Jeżeli nie mamy pojęcia, w jaki sposób niewielkim kosztem spowodować, ażeby nasza garderoba czy salon wyglądały oryginalnie, postawmy na fototapety.


Fototapety w aranżacji mieszkań

Istnieje wiele atutów fototapet.
design

W jaki sposób modernistyczne ozdobić swój salon?

Dekorowanie to bardzo przyjemny etap komponowania wystroju pokoju gościnnego. Gdy całość jest już gotowa, trzeba jedynie dodać ostatecznego uroku dodając ciekawe ozdoby. Dobrze dobrane dekoracje mogą wyraźnie wzbogacić przestrzeń salonu. Ale też nic nie stoi na przeszkodzie, by tylko delikatnie zmodyfikować to, aranżacją, którą już mamy. Trzeba jedynie odpowiednio pobawić się kolorami albo wielkością ozdób, by osiągnąć wymarzony efekt.
mieszkanie - image

Ekskluzywne lampy stołowe nadają pokojowi stylu

Dobre oświetlenie każdego pomieszczenia jest niesamowicie istotne, przez to właśnie musimy zwracać uwagę na to, co okazuje się być nam proponowane w sklepach. Powinniśmy wszystko tak wybrać, aby pasowało do siebie pod kątem stylu, ale jednocześnie, by dawało nam odpowiednią ilość światła.
fotografia - mieszkanie

Nowoczesne sposoby na ciekawe zaadaptowanie starodawnych przestrzeni

Duże, otwarte obiekty, okna wykraczające wielkością poza typowe standardy, wysoki strop tudzież surowe wzornictwo stanowią jedynie kilka cech charakteryzujących nieszablonowe mieszkania organizowane w dawnych hangarach, nieużywanych już magazynach, bądź też dawnych halach przemysłowych.
wnętrze w stylu retro

Dodatki vintage do wnętrza.

Podobno każda moda za jakiś czas powraca. Tak naprawdę, kiedy pooglądamy pokazy mody z ostatnich kilkunastu lat, potwierdzi się ta teza. Widać to nie tylko w ubraniach, ale również w aranżacji wnętrz. W tej chwili króluje styl retro.
okrągły stół

Jeżeli mamy firmę, należy zainwestować w bardzo dobre meble biurowe - tak, aby nasi partnerzy komfortowo się u nas czuli

Jesteśmy w pracy wiele godzin tygodniowo. Trzeba zatem zadbać o to, żeby była to strefa miła dla pracownika. Nie chodzi tylko o zrobienie kuchni, aby wszyscy mogli zjeść obiad w miłej atmosferze.
Kubek termiczny Bodum

Jeżeli szukamy modnej meblościanki, to z łatwością znajdziemy interesujące propozycje w Internecie

meblościanka nie kojarzy się najlepiej w naszym kraju. Jednak dobrze będzie zobaczyć propozycje sklepów, gdyż obecnie meblościanki są całkowicie odmienne niż te, które zapamiętaliśmy z okresu PRL-u.
1 2 3 4 5 6 7