Styl
mieszkanie - image

Ekskluzywne lampy stołowe nadają pokojowi stylu

Dobre oświetlenie każdego pomieszczenia jest niesamowicie istotne, przez to właśnie musimy zwracać uwagę na to, co okazuje się być nam proponowane w sklepach. Powinniśmy wszystko tak wybrać, aby pasowało do siebie pod kątem stylu, ale jednocześnie, by dawało nam odpowiednią ilość światła.
lampa

Gdy wyszukujemy meble do domu, może należałoby pokusić się o nieco oryginalności. Może meble z Indonezji?

Czas aranżacji nowego lokalu, to okres spełniania własnych marzeń i pomysłów. Osoby, które chcą urządzić swoje lokum pomysłowo, posiadają przestrzeń do popisu.
fotografia - mieszkanie

Nowoczesne sposoby na ciekawe zaadaptowanie starodawnych przestrzeni

Duże, otwarte obiekty, okna wykraczające wielkością poza typowe standardy, wysoki strop tudzież surowe wzornictwo stanowią jedynie kilka cech charakteryzujących nieszablonowe mieszkania organizowane w dawnych hangarach, nieużywanych już magazynach, bądź też dawnych halach przemysłowych.
wnętrze w stylu retro

Dodatki vintage do wnętrza.

Podobno każda moda za jakiś czas powraca. Tak naprawdę, kiedy pooglądamy pokazy mody z ostatnich kilkunastu lat, potwierdzi się ta teza. Widać to nie tylko w ubraniach, ale również w aranżacji wnętrz. W tej chwili króluje styl retro.
okrągły stół

Jeżeli mamy firmę, należy zainwestować w bardzo dobre meble biurowe - tak, aby nasi partnerzy komfortowo się u nas czuli

Jesteśmy w pracy wiele godzin tygodniowo. Trzeba zatem zadbać o to, żeby była to strefa miła dla pracownika. Nie chodzi tylko o zrobienie kuchni, aby wszyscy mogli zjeść obiad w miłej atmosferze.
łóżko w pokoju dziecięcym

Najczęściej polecane łóżeczka dla dzieci w każdym wieku.

Wszyscy rodzice powinni zapoznać się z tym, jakie w obecnym sezonie są najlepsze łóżeczka dla najmłodszych, w każdym wieku. Abstrahując albowiem od tego, ile będzie mieć lat pociecha, można dla niej wyszukać najlepsze łóżko. A jak wiadomo, tak samo dla dzieci młodszych, jak i dla dzieci starszych istotne jest to, żeby zagwarantować im optymalny komfort.
Kubek termiczny Bodum

Jeżeli szukamy modnej meblościanki, to z łatwością znajdziemy interesujące propozycje w Internecie

meblościanka nie kojarzy się najlepiej w naszym kraju. Jednak dobrze będzie zobaczyć propozycje sklepów, gdyż obecnie meblościanki są całkowicie odmienne niż te, które zapamiętaliśmy z okresu PRL-u.
sofa

Co może nam przedstawić producent mebli wypoczynkowych?

W marketach meblowych mamy okazję wyszukać wiele ciekawych propozycji
Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że w marketach meblowych co jakiś czas pokazuje się dużo nowych mebli, które pokazują różnorakie style, występują w różnych tonach i wielkościach, a do tego jeszcze mamy sposobność okazać się przekonani, że znajdziemy takie, które fantastycznie będą się komponowały z wystrojem naszych pokoi. Mebli do wyboru będzie niesamowicie wiele, więc warto się im wszystkim dobrze przyjrzeć.
płótno - mieszkanie

W jaki sposób ozdobić ścianę w pokoju dziennym

Barwna farba, tapeta bądź może foto tapeta? Nie wiecie jak ozdobić ścianę za kanapą? Przetestujcie nasze propozycje. Aranżując pokój dzienny warto wyeksponować w nim jedną ze ścian.

Otwarte okna na przyrodę a może styl glamour i ściany ozdobione kolażem obrazów ulubionych artystów?

Wystrój ściany jest wspaniałym dopełnieniem ułożenia, bardzo często kluczowym o jej końcowym wyglądzie. W zależności od stylistyki domu, możemy postawić na delikatne elementy dekoracyjne okna, bądź też na wyraziste elementy dekoracji, które nadadzą ton całości.
1 2 3 4 5 6 7