Kot

Kotek w naszym mieszkaniu

Dzieciaki w pewnym wieku dorastają do pewnej odważnej decyzji i pewnego pięknego dnia oświadczają nam, że pragną posiadać zwierzątko. Może to być wpływ innych dzieci. Jeżeli w mieszkaniu obok jakiś brzdąc ma świnka morska lub inne stworzonko jest na osiedlu kimś. Pozostałe dzieci chcą przecież zwierzaka ponosić, pofiglować z nim odrobinę. W tym momencie ten dzieciak staje się królem i jedynie od jego zachcianki zależy, kto potem weźmie do ręki jego chomika.
Karma dla kotów

Kocia rzeczywistość czyli jak skutecznie otaczać troską mruczka

Świat bez tych zwierząt musiałby być zły. Dużo ludzi nie potrafi żyć bez kotów i to nic dziwnego. Kot być może nie jest tak bardzo przywiązany do ludzi jak pies, nie słucha komend, jest zupełnie niezależny, bywa, że coś niszczy (szczególnie, jeżeli nie zainwestowałeś w drapaki). Mimo to kota da się uwielbiać.
kot

Musimy się troszczyć o zwierzęta

Nie ważne jest to, jakie zwierzę posiadamy w mieszkaniu, czy to rybka, kot lub pies o każde z nich trzeba jak najwspanialej dbać i robić wszystko, aby posiadały zagwarantowany jak najcudowniejszy komfort do życia. Na szczęście dziś to zadanie posiadamy ułatwione, ponieważ producenci akcesoriów dla zwierząt prześcigają się w pomysłach, co zrobić, by nasz zwierzak był usatysfakcjonowany z życia i aby równocześnie miał okazję nam jak najdłużej towarzyszyć.
zoologiczny sklep

Firmowe drapaki dla kotów w korzystnej cenie

Na co można akcesoria się zdecydować, będąc w sklepie z dodatkami oraz zabawkami dla zwierząt? Szczególnie popularne wśród kocich akcesoriów drapaki to najlepsza zabawka oraz równocześnie miejsce do spania dla czteronożnego pupila. Koty mogą również naostrzyć swoje pazurki dzięki drapakom znajdującym się wśród propozycji na rynku. Ostrząc pazurki kotki pozbywają się naturalnie starej płytki z pazurków. Wybierając firmowy sprzęt nabywa się znakomite materiały, które będą kot służyły przez lata.
kotek

Sprawdzajmy recepturę kupowanej karmy

Trzeba wiedzieć, że każde zwierzę wymaga czegoś odmiennego do prawidłowego rozwoju. Jedne będą potrzebowały minerałów, które będą ochraniały ich stawy, a drugie znowu będą potrzebowały karmy, która pomoże im zmagać się z uczuleniami. Z tego powodu właśnie zanim nabędziemy odpowiednią karmę, trzeba się dokładnie wypytać weterynarza, co będzie najbardziej dobre dla naszego czworonoga i jaką dietę powinien on stosować.
Karma dla kotów

Propozycje sklepu zoologicznego – rewelacyjny poziom

Godny zaufania klientów sklep zoologiczny to miejsce, gdzie możemy wyszukać różnorodne potrzebne produkty dla naszych pupili, oferuje również rozmaite akcesoria. Niesamowicie potrzebne w danym momencie rzeczy dla naszego kota są na wyciągnięcie ręki, a ceny wręcz zniewalają. Zachwycające wręcz zestawy spodobają się niejednej osobie, jaka chce inwestować w szczególności w doskonałą jakość. Warto dokładnie analizować potrzeby naszego zwierzaka i dawać mu to, co najlepsze.
kot

Hodowla kociaków w mieszkaniu

Koty są jednymi z najpopularniejszych zwierząt domowych. Odznaczają się dużą dozą niezależności, co odróżnia je od psów. Kolejną różnicą jest fakt, że koty nie wymagają wyprowadzania na spacer przez ludzi. Dzięki temu częściej wybierane są przez ludzi, którzy mają mało czasu ze względu na pracę i inne obowiązki. W sytuacji gdy właściciel mieszka w stosunkowo spokojnej okolicy, możliwe jest wypuszczanie zwierzęcia na zewnątrz.
jeż

Co sprawia, że kochamy własne zwierzaki ?

Co prawda zdarzają się osoby, które generalnie nie przepadają przesadnie za zwierzakami, lecz na całe szczęście nie ma ich wiele. Można w takim razie powiedzieć, że generalnie ludzie kochają zwierzaki - no przynajmniej takie domowe. Zastanówmy się poważnie nad niezwykłym fenomenem zwierząt domowych.Niesamowicie istotne jest w szczególności to by starać się docenić piękno zwierzaków. Naturalnie piękno to czysto względne pojęcie, ale przykładowo koty mogą się bardzo podobać. To tak naprawdę niesamowite, że możemy trzymać w dzisiejszych czasach tak znaczną liczbę zwierząt! Dbajmy zwłaszcza o to, aby w żadnym razie nie spowodować, iż zwierzak będzie z naszej winy w jakimś stopniu wielce poszkodowany. Zwierzaki są wyłącznie dla dojrzałych osób.
Kot domowy

Jak dbać o dobre zdrowie swojego psa?

Zwierzęta towarzyszą człowiekowi od niepamiętnych epok. Kiedy tylko ludzie pierwotni nauczyli się wykazywać większą inteligencją, niż zwierzęta, pojęli, że te stworzenia potrafią służyć do czegoś więcej niż do zdobywania mięsa i skór. Pojawiła się idea hodowania, a wilki, które później bardzo długo i stopniowo zmieniały się w nieco inny gatunek, poniekąd współcześnie rozpoznawalny przez nas jako psy rasy husky czy malamut, były przygarniane częściowo jako dodatkowi członkowie plemion, a także niezmiernie uważne i użyteczne narzędzia: do tropienia, do alarmowania przed zagrożeniem, do wypasania stad kóz i owiec.
Karmy dla kotów Royal Canin

Nasi milusińscy – mruczące 4 łapy

Kotki, to nasze pieszczochy, które zamieszkują razem z nami w tym samym domu, jak również rozpieszczane są przez właścicieli na każdym kroku. Nie powinno dziwić nikogo, że kupując kota mamy ochotę kupić mu wszystko co najlepsze. Podstawową z tych rzeczy na pewno jest sucha karma dla kota.
1 2