Podłogi
salon

Na jaki typ posadzki się zdecydować?

Odcień posadzek znacząco wpływa na aranżację wnętrz. Jaki rezultat estetyczny uzyskamy, jeżeli zdecydujemy się na ciemną podłogę, a jaki, jeżeli postawimy na jasną? Egzotyczne gatunki drewna będą efektowne, ale mają swoje wymagania. Lubią towarzystwo szlachetnych surowców a także połysk.
podłogi drewniane

Podłoga drewniana na lata

Architekci kombinują jak stworzyć wnętrze, które stanie się najbardziej klimatyczne dla domowników. Najtrudniejsze do opracowania są pomieszczenia wspólne, takie jak bawialnia. Od podłogi, aż po górne oświetlenie każdy detal jest ważki dla przydania temu fragmentowi mieszkania właściwości użytkowych, a zarazem estetycznych. Wymyślanie wnętrza można zacząć od podłogi, która pokieruje dalsze kroki. Dla stworzenia ciepłego pomieszczenia najlepsze będą podłogi z drewna.
Białe listwy przypodłogowe DLH Poland

Sklep z listwami przypodłogowymi prezentuje dobre ceny i różnorodne listwy

Listwy przypodłogowe, są dopełnieniem dla podłogi, bo pozwalają one w bardzo dogodny sposób scalić podłogę ze ścianami. Oczywiście najczęściej listwy przypodłogowe preferuje się podczas wykonywania nawierzchni z paneli, jak również drewna. Jednak aktualnie wykonywane listwy są niezwykle różnorodne w kwestii materiału, z jakiego są wyprodukowane i do jakiego mogą być zastosowane. To stwarza bardzo spory komfort wyboru najbardziej odpowiednich listew, jakie nie tylko będą dostosowane do podłogi, lecz również swoją estetyką, w znacznym stopniu przełożą się na znacznie lepszą prezencję takiej podłogi.
Podłoga drewniana

Drewno w domu – dlaczego jest obecnie jednym z najpopularniejszych tworzyw?

Jak pragniemy stworzyć najbardziej trwałą podłogę w mieszkaniu pojawia się bardzo istotny dylemat: parkiet a może panele? Co będzie bardziej właściwe? Jedno, jak i drugie rozwiązanie posiada swoje zalety oraz wady, zwłaszcza w odniesieniu do tego, jaki efekt pragniemy osiągnąć.
zestawy

Jaką deskę wybrać do podłogi w naszym mieszkaniu?

Podłoga to z całą pewnością jeden z najbardziej istotnych detali w naszym domu. Z tej przyczyny powinna być odpowiednio dopasowana jak również zainstalowana. Ponad to, dzięki właściwej i systematycznej konserwacji może przetrwać w dobrej kondycji przez wiele lat.
listwy

Wykończenie domu lub innego lokum jest powiązane z dużymi kosztami.

Trzeba zadbać o każdy detal, aby później nie zmagać się z koniecznością przeprowadzania następnego remontu. Jednym z potrzebnych elementów są różne listwy, m.in. listwy dylatacyjne. Gdzie zakupić powyższe produkty i na co zwracać szczególną uwagę?
cyklinowanie

Troska o parkiet

Remontowanie mieszkania to nie jest łatwa sprawa. Należy wybrać sporo rozmaitych mebli, postarać się o wystrój, jak też o przystępną podłogę. W jaki sposób jednak to zrobić? Pomocne bywają tutaj rozmaite wskazówki. Przed wszystkim z reguły nie dobrze do wykańczania wnętrz brać się samemu. Bezpieczniej zlecić te zadanie zawodowcom, znającym się na tym zagadnieniu czy również (w wypadku choćby niektórych mebli) dekoratorom wnętrz. W wypadku podług dobrze jest prosić o wparcie.
płytki do łazienki

Toaleta. Jakiego rodzaju wybrać płytki łazienkowe? Informator

W jaki sposób urządzić toaletę, by była funkcjonalna, a aranżacja toalety nawet po kilku latach nie sprawiła wrażenia przestarzałej? Rozpocznijmy od doboru płytek na ściany i na podłogę toalety.
mieszkanie - portret

Jak nowocześnie urządzić łazienkę w danym stylu?

Zaaranżowanie łazienki nie jest łatwym zadaniem. Problemem nie jest tu brak wymaganych elementów, czy wszelkiego typu kłopoty z urządzeniami, bądź wyposażeniem. Problem jest innego rodzaju - wybór jest tak szeroki, że może być ciężko ostatecznie się zdecydować.
posadzka z kamienia naturalnego

Kilka informacji o podłogach zrobionych z kamienia naturalnego i metodach ich pielęgnacji.

Posadzki wykonane z kamienia to doskonała inwestycja na przyszłość. Wyższy koszt zakupu i montażu tego typu płyt z pewnością wynagrodzi nam ich odporność na uszkodzenia i estetyczny wygląd. Ciężko sobie wyobrazić, by jakikolwiek wytwór człowieka był w stanie rywalizować z pięknem przyrody.