Świece
lampy

Jak powstały lampy stołowe?

Niewielu z nas zdaje sobie sprawę, jak daleką drogę przeszły lampy stołowe, od ich pierwotnej formy do obecnego kształtu. Mawia się, że opanowanie ognia to symboliczny początek cywilizacji. Ludzkość pozbywała się strachu przed ciemnością i zimnem i postęp ruszył do przodu. Oświetlenie w każdym okresie odgrywało ogromną rolę w ludzkiej innowacyjności.
Używaj dużo świec

Intersująca dekoracja do pomieszczeń – świece ozdobne w atrakcyjnych cenach

Poleca się dziś decydować się na różne elementy ozdobne do pokoju, by otaczać się pięknem czy estetyką każdego dnia. Niesamowicie pomocne mogą okazać się świece ozdobne, które można niedrogo znaleźć w sklepach na terenie całego kraju. Doskonałe propozycje wprost od producenta wyróżniają się uniwersalnością, bogactwem wyboru, szeroką paletą oferowanych odcieni i zapachów, a także doskonałą jakością, dlatego są tak ochoczo wybierane przez klientów.
lampa wisząca

Lampy - kiedyś a dzisiaj

Lampy odgrywają wielce znaczącą funkcję w naszym życiu od zarania dziejów. Od chwili, gdy jaskiniowiec ujarzmił ogień, ciemność stała się mniej przerażająca. Przez stulecia lampy przeszły imponujący ciąg zmian.
dekoracje

W jaki sposób wytwarzane są świeczki Yankee Candle oraz jakie mają zapachy?

Yankee Candle jest to marka amerykańska z niezwykle długą tradycją, jaka wytwarza na rok przeszło 200 mln różnych zapachowych świec. Marka posiada olbrzymią rzeszę sympatyków na całym globie.


W jaki sposób wytwarzane są świeczki Yankee Candle oraz jakie mają zapachy?

Spółka jest znana nie wyłącznie ze znakomitej jakości aromatów, jakie znaczny czas zachowują się w powietrzu oraz charakterystycznych słojów szklanych.
Pani domu

Domowe aranżacje – szukajmy na bieżąco nowych pomysłów

Duszą każdego domu są ludzie, jacy w nim mieszkają oraz rzeczy, jakie się w nim znajdują. Z pewnością każdy z nas przyzna, że rzeczy mają swego rodzaju moc odmieniania specyfiki danego miejsca. Jeśli więc pragniemy, by nasze wnętrza tchnęły nowym powiewem, to kupmy coś, co będzie pięknie się komponowało z pozostałą resztą. Takie czynności nie oznaczają gruntownego przemeblowania. Warto zauważyć jednak, że na ogół tego typu detale jak na przykład nowe zasłonki, pozbycie się starego obrusu, wstawienie kwiatów do wazonu, czy zainwestowanie w nową lampę może mocno odbić się na całym wnętrzu. Jeżeli zatem poszukujemy sposobów na to, aby żyć w ciekawszej przestrzeni, to być może nawet niewielkie dodatki do domu sprawdzą się i odmienią domowe wnętrza.
świece aromatyczne

Świece oraz wosk zapachowy – czemu odznaczają się tak dużą popularnością i w jaki sposób można je wykorzystać?

Świece kojarzą się przede wszystkim z tworzeniem romantycznego nastroju. Ich wykorzystanie nie ma już obecnie znaczenia praktycznego, gdyż powszechny jest dostęp do elektryczności, jednak warto posiadać w pogotowiu parę świeczek, które pozwolą przetrwać w razie awarii prądu. Świece zapachowe są jednakże odmienną grupą artykułów. Wielką popularnością odznaczają się kringle candle, gdyż marka oferuje rzeczywiście zróżnicowany wachlarz miłych zapachów.
łazienka

Zaprojektuj łazienkę marzeń, poczuj szczypty luksusu

Każdy z nas czasami ma potrzebę na odrobinę luksusu. Zaspokajamy ją na w rozmaity sposób. A to dzięki czekoladkom, a to jedwabnemu szalowi, albo modnej bluzce. Rzecz jasna przemysł perfumeryjny ma tu palmę pierwszeństwa.