Pies
Tibetan mastiff

Dbanie o czworonoga i mruczka

Posiadanie zwierzęcego pupila to w zasadzie jeden wielki zestaw problemów i radości. Sympatyczny pies daje wiele szczęścia nawet w pechowe dni. To znakomity towarzysz do długich spacerów i gwarant bezpieczeństwa. ko, mimo swojej mniej przystępnej natury, też umie się całkiem nieźle oswoić z ludźmi. Zasypianie z ciepłym, mruczącym kłębkiem futra to spora przyjemność.
pies

Co potrzebujemy gdy chcemy zabrać psa do mieszkania?

Pies w domu to nie lada odpowiedzialność. Przede wszystkim musi to być dobrze przemyślana decyzja. Musimy sobie odpowiedzieć na kilka pytań. Czy mamy dużo czasu na tresowanie i wyprowadzanie psa na spacer? Czy ma się kogoś kto się nim zaopiekuje w kryzysowych sytuacjach? I najistotniejsze, czy jesteśmy odpowiedzialni i na to gotowi?
Pies rasy mastif tybetański

Zakup przyjaciela domu. Na jakie rzeczy trzeba zwrócić uwagę?

Kiedyś w końcu nadchodzi ten dzień, gdy nasze dziecko ogłasza nam, że musi mieć w domu zwierzątko. To dość poważna kwestia i trzeba się nad tym dobrze zastanowić. Z pewnością nie powinniśmy od razu się zgadzać. Nie mówmy naszemu dziecku, że zgadzamy się na to, tylko po to, by zaprzestało nas tą prośbą zamęczać. Oszukiwanie dziecka przyniesie jeszcze gorsze skutki niż odmowa. Zanim jednak zniszczymy marzenia dzieciaka o zwierzaku, przeanalizujmy wszystko na chłodno.
pies na spacerze

Jak działa niewidzialny płot dla domowych zwierzaczków?

Jak wszystkim wiadomo, nieposkromiony pies bądź kotek potrafi w trakcie zabawy w ogrodzie dokonywać zniszczeń, jakich efekty częstokroć przyprawiają nie tylko o ból głowy, lecz także wiązać się mogą z dużymi wydatkami. Niejednokrotnie przed podjęciem decyzji o młodych nasadzeniach, organizacji następnej rabaty kwiatowej lub oczka wodnego stajemy przed dylematem - co na to nasze zwierzęta?
pies

Jakim pokarmem należy karmić domowe zwierzaki by wyrosły na dorodne?


Nie da się ukryć faktu, że większości naszych mieszkań znajdują się nadzwyczaj w szeregu przypadków zwierzaki. W tym miejscu wskazane jest zaryzykować stwierdzeniem, że po wielokroć nasz dom nigdy nie wyglądałaby tak samo, gdyby ich nagle zabrakło. Niemniej jednakże nasze trendy w posiadaniu zwierząt są niesłychanie różnorodne.
domy wielorodzinne

Preparaty na kleszcze i jedzenie przeznaczone dla psów - czyli, co jest dobre dla naszego pupila

Masz w domku psa? W takim razie powinieneś zadbać o jego potrzeby! Idealna do tego jedzenie i preparat przeciw kleszczom ma możliwość zdziałać więcej, aniżeli tobie się wydaje!
Karmy dla psów ZiwiPeak

Jaka karma będzie najlepsza dla naszego psa?

Dla prawidłowego rozwoju pies potrzebuje zbilansowanego pokarmu, dostosowanego do wieku, rozmiaru i aktywności. Najistotniejsze w diecie naszego zwierzątka są białka, węglowodany, tłuszcze, oraz witaminy i minerały. Odpowiednio dobrana sucha karma dla psa dostarcza mu wszystkich potrzebnych składników, aby długo cieszył się świetnym zdrowiem.
Mały pies

Należy pomyśleć czy nie może być założone niewidoczne ogrodzenie dla psa

Lubimy naszego pieska, dlatego nie chcemy, żeby na terenie naszej posiadłości, był on przywiązywany do łańcucha, albo żeby musiał przesiadywać w kojcu? A jednocześnie mamy już dosyć tego, że przebiega po naszych ulubionych kwiatach i psuje drzewa, które mieszczą się w ogrodzie?
pies

Troska o pieska nie jest teraz dziwna

Prawie każdy właściciel psa bardzo lubi swojego zwierzaka i w żadnym razie nie pozwoliłby zrobić mu przykrości. Jeżeli również posiadasz psa, zdecydowanie wiesz doskonale, że musisz się nim naprawdę dobrze opiekować. Troska o pieska nie jest teraz niczym dziwnym – sporo właścicieli psów poświęciłoby dla swoich zwierząt praktycznie wszystko.
zwierzęta

Przewożenie zwierzaków

Kiedy postanowiliśmy mieć zwierzaka raczej nie myślimy o tym jak go wozić. Wiemy, że w transporcie publicznym będziemy musieli mieć dla naszego zwierzątka bilet, dla psa dobrze też kaganiec, kota dobrze przewieźć w odpowiednim kuferku, inne zwierzaki typu królik czy chomik również. Ale czasem, gdy trzeba jechać z pupilem w długą podróż może być pewien kłopot.
1 2