Aranżacja
łazienka

Grzejniki dekoracyjne w twórczej aranżacji mieszkań

Niegdyś grzejniki były spostrzegane jedynie jako fragment praktyczny i efektywny. Ich wyłącznym celem było zapewnianie ciepła w pomieszczeniach. W dzisiejszych czasach prócz tego grzejniki pełnią też rolę dekoracyjną. Patrząc na współczesne modele grzejników, aż trudno czasami uwierzyć, iż są to naprawdę grzejniki. Dzisiejsze grzejniki dekoracyjne często przywodzą na myśl twórcze dodatki do wnętrz, dekoracjeścienne i ozdoby. Wiele z nich w ogóle nie przywodzi fragmentów instalacji centralnego ogrzewania.
Stoły z palet

Inspiracje na nietypowy wystrój naszego domu

Wakacyjny czas jest u mnie zawsze związany z wizytami u przyjaciół. Jest to najlepsza okazja do zauważania, co zmienili w swoich domach. W kąciku synka mojej przyjaciółki wisi bardzo fajna girlanda z żarówek, a u drugiej kumpelki w salonie zobaczyłam piękne stoły z palet! Dzieci uwielbiają bajkowe postaci, które aktualnie są na topie.
Lampa stojąca

Oświetlenie jako ważny składnik aranżacji.

Oświetlenie to znaczący składnik aranżacji. Lampy tworzą atmosferę, pomagają się skoncentrować, służą relaksowi. Aby aranżacja salonu była przytulna wyselekcjonuj parę źródeł oświetlenia. Aktualnie nie obowiązuje reguła, że w salonie koniecznie musi wisieć żyrandol. Wskazane jest zastosować zarówno lampy wiszące, stojące, jak i kinkiety.
naklejki na ścianę

Tapety, fototapety, czy malowanie ścian?

Pomalowanie ścian, fototapety czy może może tapety? Którą możliwość wybrać żeby aranżacja pomieszczeń w naszym mieszkaniu była wyjątkową? Przy pomocy ścian zdołamy odprawić cuda: stworzyć iluzję, że pokój dzienny jest większy, wyższy, ciekawszy, zaś konkretne barwy ścian mogą wpływać na nasz humor i samopoczucie.
Fototapeta

Fototapety w aranżacji wnętrz - jedno z lepszych zastosowań do różnego rodzaju pokoi

Aktualnie ludzie zwracają nadzwyczaj dużą uwagę na wygląd miejsc, w jakich przebywają. Rzecz jasna zwłaszcza dotyczy to naszego mieszkania, w którym pragniemy spędzać miły czas z przyjaciółmi. Z tego względu obmyślając dekoracje poszczególnych pokoi dobrze jest namyślić się jakim sposobem dodać im stylu. Markety budowlane i dekoratorskie otwierają przed nami gro możliwości i artykułów, jakie możemy świetnie wykorzystać.
Meble do kuchni

Jeżeli w tym momencie aranżujesz własne nowe mieszkanie i pragniesz radować się doskonałością stylu – pamiętaj o najistotniejszym pomieszczeniu w domu, jakim jest kuchnia.

System gospodarczy meblowy w naszym kraju osiąga własne apogeum, pojawia się dużol udogodnień. Punkty sprzedaży meblowe wypełnione są wszelkiego typu wystawionymi ugrupowaniami mebli, stylizacjami. W pierwszej kolejności, co należy zapamiętać przy organizacji nowego mieszkania jest fakt, że jednym z głównych miejsc w gospodarstwie domowym jest kuchnia. To tam odbywa się szykowanie jedzenia oraz ich spożywanie.
Dom z garażem

W jaki sposób zaaranżować pokój w garażu! O czym musisz wiedzieć?

Posiadasz pusty garaż w domu? Możesz z powodzeniem wykorzystać go na stworzenie nowego mieszkania, które można np. wynająć chętnym ludziom. Jednak nie jest to działanie polegająca jedynie na wniesieniu do wnętrza mebli. Niżej piszemy jak zaaranżować mieszkanie w garażu.
Salon, meble włoskiej marki Cattelan Italia

Meble sosnowe w sypialni

Sosnowe meble cieszą się olbrzymią wziętością. Takie wyposażenie alkowy jest nie jedynie w dobrym guście, ale też stosunkowo niekosztowne. Dzięki temu entuzjaści klasycznych pomieszczeń mogą się cieszyć trwałymi a także wygodnymi aranżacjami.


Meble sosnowe w sypialni

Przyciągająca cena jak też ponadczasowa elegancja to tylko poniektóre atuty mebli zrealizowanych z drewna sosnowego.
pufy w salonie

Nowomodne oraz oryginalne rozwiązania w aranżacji wnętrz

Umęczyła Cię klasyczna aranżacja wnętrz? Chciałbyś odmienić coś w swoim mieszaniu, wprowadzić ożywczy powiew do aranżacji pomieszczeń i nadać im kreacyjnego, niepowtarzalnego charakteru?
1 2 3 4 5 6 7