Wnętrz
Tablica

Masz dość indywidualnego projektowania swojego lokum? Nie jesteś sam. Zobacz, kto może ci pomóc!

Bez liku jest sytuacji, w których musimy decydować o charakterze domu, w którym mieszkamy. Zaczynając od powstawania budynku, przez jakiekolwiek przebudowy, aż do przeróbek płynących na przykład z urodzenia dziecka.
jakość

Nowoczesny sposób na aranżację pomieszczeń

Ty i Twe ponure pomieszczenia nie możecie na siebie patrzeć? W sytuacji, gdy nawet codzienna rutyna nie jest w stanie odwrócić Twojej uwagi od ścian, które żadną miarą mają się do tego, co widzisz w własnych wyobrażeniach to znak, że pora na zmiany.
żyrandole

Jakie żyrandole będą pasowały do salonu, a jakie wybrać do pomieszczeń wysokich?

W każdym pomieszczeniu musimy mieć doskonałe oświetlenie, które może być niezłym dopełnieniem aranżacji dowolnego wnętrza. Trzeba potrafić wybrać odpowiedni rozmiar lampy i styl jaki ma ona mieć.
aranżacja wnętrz

Efektowna dekoracja domów

Były takie czasy, choć pewnie nie wszyscy pamiętają, kiedy jedynym właściwym (i dostępnym) wystrojem domu była prosta meblościanka. Byliśmy przyzwyczajeni, że odwiedzając kogoś zastaniemy tam identyczny wystrój, który mieliśmy także przecież we własnym domu. Sytuacja taka miała miejsce, kiedy żadne trendy nie mogły przebić się do naszego kraju, nie mieliśmy ani możliwości ani sposobności na zakupienie czegoś nowatorskiego, co mogłoby zastąpić nudny schemat. A dzisiaj?
kolory ścian

Malowidła ostoją spokoju

obrazy są jednym z najpiękniejszych dodatków i ozdób, które można sobie wymarzyć zarówno w mieszkaniu, jak również i w firmie. Nadają one uroku każdej aranżacji, dodając im stylowości, a zarazem wprawiają w letarg i zadumę, których nie da się opisać słowami.
Ogródek

Skuteczny sposób na błyskawiczną zmianę designu wnętrza

Obecnie fototapety wyróżniają się coraz większym powodzeniem wśród sympatyków niebanalnych i modnych aranżacji wnętrz. Nie ma w tym nic dziwnego, zwłaszcza jeśli będziemy mieć na uwadze najnowsze oferty dostępne w sklepach.
dzieci

O jakich sprawach pamiętać kupując oświetlenie do domu? Jakie są najistotniejsze zasady doboru?

Oświetlenie to jedna z najbardziej istotnych kwestii w każdym miejscu. Bez tego nie można mówić o domu, jako o miejscu przyjaznym do życia. Takie lokum ani nie jest komfortowe, ani funkcjonalne.
fototapety aranżacje

Fototapety i pomysłowe inspiracje na aranżacje mieszkań

Nie potrzeba projektanta wnętrz, by osiągnąć ciekawe i wyjątkowe aranżacyjne efekty, którymi wzbudzisz zachwyt pośród domowników i gości.
dodatki

Akcesoria kuchenne i meblowe. Jak trendy wykończyć wnętrze?

Urządzałeś już własny dom?. Wedle projektu architekta postawiłeś fundamenty, kolejno mury, na zakończenie dach, posiadasz nawet zabudowany garaż. Lecz przed Tobą o wiele trudniejsza rzecz. Urządzanie pomieszczeń jest zazwyczaj żmudne i męczące, krótko mówiąc trzeba się znać na tym i posiadać wyobraźnię przestrzenną.
dekoracje do pokoju dziecięcego

Kolejne dziecko w rodzinie? Udekoruj pomieszczenie dla niego

W momencie kiedy stajemy się rodzicami, jest to dla nas jeden z najważniejszych czasów w życiu. Chcemy zagwarantować naszej małej latorośli wszystko co najlepsze. Kupujemy urocze ciuszki, dowiadujemy się, czym żywić oseska, chcemy żeby niczego mu nie zabrakło. Następnym ważnym elementem będzie bez wątpienia urządzenie pomieszczenia dla nowego członka familii. O czym powinniśmy pamiętać? Gdzie kupić niezbędne produkty?