Wnętrz
Tablica

Masz dość indywidualnego projektowania swojego lokum? Nie jesteś sam. Zobacz, kto może ci pomóc!

Wiele jest sytuacji, w jakich jesteśmy zobligowani przesądzać o kształcie domu, w którym egzystujemy. Począwszy od budowania budynku, przez jakiekolwiek przebudowy, aż do zmian płynących na przykład z urodzenia dziecka.
dywan ze sznurka, sznurek

Dzisiaj w sklepach z ozdobami można nabyć przeróżne fajne przedmioty, a później wraz z nimi odmienić dom.

Teraz wnętrze mieszkalne powinno być nie tylko wygodne, ale również piękne i stylowe. W wnętrzach mieszkalnych coraz częściej stosuje się różnorakie dekoracje, a pomysłowość w ich projektowaniu bywa coraz większa.
mieszkanie - kadr

Z jakiego powodu warto zdecydować się na cegłę w salonie? Jak taka cegła wygląda?

Cegła w salonie staje się coraz bardziej popularna, często wykorzystywana w sporej ilości domów. Taka cegła na ścianie wygląda doskonale, wprowadza niesamowity klimat, a salon nabiera charakteru pokoju reprezentacyjnego.
nowoczesne

Fototapety jako znakomita dekoracja ściany

Fototapety to idealna dekoracja dla osób, które poszukują wyjścia na zmienienie swojego wnętrza. Spory rozmiar, także głębokie barwy powodują, że fototapeta wniesie do wnętrza świeży powiew i nietypowy wygląd.
selfie - mieszkanie

Fototapety w aranżacji wnętrz, czyli jak odmienić mieszkanie

Kompleksowy remont mieszkania to nie jedyna okazja, gdy planujemy zmianę wystroju. Bywa i tak, że wyłącznie jedno z wnętrz w domu wygląda mało atrakcyjnie, albo – że nie mamy czasu na odświeżenie wszystkich wnętrz. Jak w prosty sposób nadać odmienić ich wygląd?
płytki do łazienki

Toaleta. Jakiego rodzaju wybrać płytki łazienkowe? Informator

W jaki sposób zaaranżować umywalnię, by była funkcjonalna, natomiast aranżacja toalety nawet po kilku latach nie sprawiała wrażenia przestarzałej? Zacznijmy od doboru płytek na ściany i na posadzkę łazienki.
łóżko składane

Umeblowanie sosnowe do firmy to strzał w dziesiątkę - zdecyduj się na nie i Ty!

Aranżowanie gniazdka jest prawdziwą radością dla każdej gospodyni. Faceci z miłą chęcią doradzają swoim żonom, tymczasem to do nich należy podjęcie ostatecznej decyzji odnośnie tego które umeblowanie będą pragnęły posiadać we własnym gniazdku.
jedzenie

Czy warto zamówić projekt mieszkania?

Architekt pomieszczeń zajmuje się aranżowaniem wnętrz. Częstokroć zastanawiamy się, czy należy skorzystać z rad projektanta wnętrz?


Czy warto zamówić projekt mieszkania?

Miej na uwadze, że architekt wnętrz może z mieszkaniem uczynić praktycznie wszystko, projekty mieszkań uwzględniają roboty od wyburzenia ścian, poprzez zaprojektowanie sprzętów na indywidualne zamówienie, do wyboru odcieni jak też materiałów, generalnie - wystrój wnętrz.
szklane ściany

Chętnie wykorzystywane odmiany łączników w budowlanym przemyśle, plusy użycia szkła w różnych zastosowaniach.

Jednym z ważniejszych elementów przy różnych konstrukcjach są łączniki, często bez tych drobnych i na pierwszy rzut oka niepokaźnych drobiazgów wiele dużych rzeczy nie mogłoby być zrealizowane.
wnętrze pokoju

Meble industrialne idealnie pasują do każdego wnętrza

Powinno się spojrzeć jakie meble będą nam przedstawiane, tak abyśmy mieli świadomość, że wyszukamy coś właściwego dla siebie.