Oświetlenie
listwa LED

Każdy stawiając dom dla siebie chce, żeby był on wygodny, oszczędny a co najważniejsze spełniał wymogi bezpieczeństwa.

Wydawać by się mogło, że tak naprawdę każdy z domów powinien taki być, ale jeżeli przeanalizuje się wszystko dokładnie, to należy na kilka istotnych spraw zwrócić uwagę. Przede wszystkim bardzo ważne powinno być gdzie leży działka, na której dom będzie postawiony, ale również materiał, jaki się wykorzysta do konstrukcji. W Polsce sporo budynków stoi na zalewowych terenach. Co prawda ludziom może się wydawać, że problem powodzi ich nie dotknie, ale niestety co jakiś czas słyszy się o przerwanych wałach i zalanych miastach i wioskach.
Ryba pływająca w akwarium

Rady na temat idealnego doboru oświetlenia do akwarium

Dobrze dobrane oświetlenie w domowym akwarium jest niezwykle ważne dla utrzymania dobrej kondycji roślin w akwarium, jak również ryb i pozostałych zwierząt. Źle dopasowane światło powoduje niekiedy gnicie roślin akwariowych, obumieranie ryb czy zbyt duży rozwój glonów. By temu zapobiec, istotna jest temperatura światła oraz ciepło, które jest wydzielane przez źródło. Dla domowego zastosowania całkowicie niepotrzebne mogą się okazać niektóre źródła światła – jak lampy rtęciowe i metalohalogenowe.
taśma led

Ciekawe używanie oświetlenia led - sprawdź, gdzie ci się to przyda

Istotnym aspektem przy wyborze źródła światła jest bezpieczeństwo. Oświetlenie LED nie grzeje się nawet po bardzo długim okresie świecenia. Podstawową zaletą światła LED jest jego energooszczędny i ekologiczny charakter. LED w odróżnieniu do żarówek tradycyjnych nie zawierają rtęci, dodatkowo, dzięki nim możemy w dużym stopniu zmniejszyć rachunki za zużycie energii elektrycznej. Wielką wartością oświetlenia LED jest obszerny asortyment kolorów światła. Nie ma potrzeby używania kolejnych filtrów, by uzyskać wybraną barwę. Kolor świecenia jest uzależniony od półproduktu, z jakiego zbudowany jest półprzewodnik. Dlatego że światło wydzielane poprzez diodę LED ma bardzo wąski obręb promieniowania, jego barwa jest niezwykle nasycona.

Niezwykłe propozycje oświetlenia domowego

Atrakcyjne i wyróżniające się oryginalnością rozwiązania wpasowują się w potrzeby klientów, co różnią się między sobą znacząco. Nowatorskie
projekty świetnie wpasowują się w to, czego dzisiaj od producenta oświetlenia oczekują sami zamawiający. Tradycyjna aranżacja czy całkowicie innowacyjne wnętrze z odpowiednio dostosowanymi akcesoriami oświetleniowymi, jak lampki nocne do salonu? Decyzja zależna jest do klientów, natomiast my jesteśmy po to, aby zagwarantować właściwą pomoc i naprowadzić na właściwy styl.
Nocna lampka stojąca na stoliku

Jak idealnie zaaranżować łazienkę?

Każde pomieszczenie, każdy szczegół domu komiksowego bohatera to design i elegancja. W związku z tym nie jest dziełem przypadku, że w salonie filmowego Starka stoi najbardziej designerski łuk na świecie, czyli lampa Arco (w języku włoskim „arco”to właśnie łuk).
led

Profile led dobrze jest zakładać przy taśmach ledowych

Oświetlenie ledowe jest niesamowicie popularne

Lubimy oszczędzać, przez to korzystamy z wszystkich najnowszych rozwiązań, które pozwalają nam na opłacanie mniejszych rachunków za energię. Dlatego właśnie coraz częściej w naszych domach zjawia się oświetlenie ledowe, które nie dosyć, że bierze mniej prądu, to jeszcze daje więcej światła i mniej się przepala. Takie oświetlenie występuje w różnych barwach, więc wspaniale możemy je dobrać do aranżacji danego pokoju. Co więcej możemy też założyć odpowiednie taśmy, które będą oferowały wiele światła, lecz równocześnie nie będą się rzucały w oczy, co wspaniale przydaje się w kuchni, jako oświetlenie pod szafkami, albo przy schodach, jako oświetlenie stopni.
Kolorowe rolety okienne

Rolety okienne to ważny aspekt dekoracyjny naszego domu, który zasługuje na staranny wybór

Rolety okienne to nie rzadki widok w wielu mieszkaniach. Jak nazwa wskazuje rolety są montowane do szyby lub przy szybie i stanowi system zaciemnienia wnętrz. Wybór rolet okiennych jest bardzo znaczący. Zależy od stylu domu, umeblowania, koloru ścian, modelu i właściwości pomieszczenia, w których będą zakładanie rolety okienne.
aranżacja wnętrz

Czemu korzystnie zatrudnić architekta wnętrz? Co może nam zapewnić? Jakie stoją przed nim zadania?

Zaprojektowanie i aranżacja wnętrz własnego domu to faktycznie ciężka praca. Potrzeba na to niemałej wiedzy i wyczucia, a to jak rozplanujemy przestrzeń będzie istotne na długie lata. Wiele osób chce zaoszczędzić i wykonuje taką aranżację samemu, pozostali korzystają z ofert fachowców.
Aranżowanie

Światło jako główny fragment stylizacji pomieszczeń

Pokój dzienny to wizytówka jakiegokolwiek domu. To miejsce spotkań, lecz też wypoczynku i spokoju. Warto uwydatnić światłem jego temperament i uwydatnić aranżację pokoju.

Jak nabyć dobrą lampę

Dbałość o oświetlenie to jeden z najważniejszych warunków odczuwania dobrego samopoczucia w swoim mieszkaniu. Interesujące lampy, choćby plafony przydaje każdemu mieszkaniu pięknego uroku, czynią je bardziej interesującym dla oglądających je ludzi. Każda osoba, jaka zdecydowanie troszczy się o wygląd mieszkania musi szczególnie mocno zadbać również o dopasowanie lamp do wszelkich pomieszczeń.
1 2 3 4 5 6