Toalety
szczotki wc

Jak powinniśmy projektować toalety ogólnodostępne, by spełniały swoją rolę? Co powinno w nich być?

Toaleta ulegała zmianie na przestrzenie wieków. Pierwsze doniesienia o toaletach pochodzą z czasów Starożytnego Rzymu. Jak pamiętamy łaźnie rzymskie to były miejsca, w których oprócz załatwiania swoich fizjologicznych potrzeb, byliśmy w stanie spotkać się, aby spokojnie porozmawiać. Miejsca tego rodzaju znajdowały się pod gołym niebem, dość silnie też różniły się od toalet, które poznaliśmy dzisiaj.
farba

Płytki jako najbardziej popularny półprodukt do wykończenia ścian i podłóg w łazience

Przeważnie do urządzenia toalety przywiązujemy dużą wagę. Jako najbardziej prywatne miejsce jest odbiciem indywidualnego gustu, a nierzadko również fantazji właścicieli.
sakupy

Jak upiększyć cały dom na Boże Narodzenie?

Ozdabianie domu na Boże Narodzenie to jedno z najbardziej kłopotliwych zajęć jednakże to dzięki zdobieniom świątecznym nasz domek przenika atmosferą świąt, staje się radosny oraz przytulny.
baterie umywalkowe

Wysokiej jakości ceramika Roca to przede wszystkim szykownie wyglądające lustra łazienkowe

Aranżując dom zwracamy atencję na wszelkie szczegóły dekoracyjne i niuanse, jakie są w stanie rewelacyjnie uzupełnić aranżację pojedynczych pomieszczeń. Na rynku działa gro firm, które specjalizują się w umeblowaniu konkretnych pokoi inaturalnie zależnie od zapotrzebowań zwrócimy się do innego producenta.
łazienka

Urządzanie niewielkiej umywalni

Aranżacja niedużej łazienki w ergonomiczny sposób, bez rezygnacji z wszelkich udogodnień może być nie lada wyzwaniem. Jest dużo strategii, przy zastosowaniu których niewielka toaleta będzie wywoływała odczucie rozległej a równocześnie nie zabraknie w niej koniecznego wyposażenia.
promocje

Aranżacja niewielkiej toalety

Praktyczne urządzenie małej powierzchni toalety to nie lada wyzwanie. Nie każde modne podejście będzie do niej pasować, choć z drugiej strony starczy nieco prostych trików, by korzystanie z niej było jak najbardziej wygodne.


Aranżacja niewielkiej toalety

Dzisiejsze pomieszczenia nie rozpieszczają nas w kwestii metrażu, co widać często na przykładzie toalety – jeśli już w planie zaplanowano oddzielną toaletę, to na ogół będzie wręcz mikroskopijna.