Toalety
farba

Płytki jako najbardziej popularny półprodukt do wykończenia ścian i podłóg w łazience

Zazwyczaj do urządzenia toalety przywiązujemy dużą wagę. Jako niezwykle osobiste miejsce jest oznaką indywidualnego gustu, a nierzadko także fantazji właścicieli.
bidet i miska ustępowa

Eleganckie i praktyczne wyposażenia toalet publicznych

Niewątpliwie większość z nas w ciągu tygodnia przeważającą część dnia spędza poza domem, głównie pracując. Jednakże, kiedy nadchodzi pora wieczorna lub urlop, mamy możliwość nareszcie wypocząć. Warto ten czas poświęcić na relaks poza domem. Pozwoli to odmienić otoczenie i co za tym idzie, lepiej wypocząć, zresetować się po pracowitym dniu lub tygodniu pracy.
łazienka

Urządzanie niewielkiej umywalni

Aranżacja niewielkiej łazienki w funkcjonalny sposób, bez rezygnacji z wszelkich udogodnień może być ogromnym wyzwaniem. Jest wiele strategii, przy zastosowaniu których nieduża łazienka będzie sprawiała wrażenie przestronnej a zarazem nie zabraknie w niej niezbędnego wyposażenia.
baterie umywalkowe

Wysokiej jakości ceramika Roca to przede wszystkim szykownie wyglądające lustra łazienkowe

Urządzając mieszkanie zwracamy atencję na wszelkie elementy dekoracyjne i detale, które zdołają kapitalnie uzupełnić aranżację indywidualnych pokoi. Na rynku funkcjonuje mnóstwo marek, które trudnią się w wyposażeniu konkretnych pomieszczeń ioczywiście w zależności od potrzeb udamy się do innego producenta.
umywalka

Kąpiel, prysznic, poranna toaleta

Kiedy przeglądamy katalogi z urządzonymi łazienkami, to zawsze znajdziemy tam jakieś ciekawe rozwiązania do łazienki w naszym domu. Sporo osób przeglądających różne katalogi, czy to w wersji papierowej czy też elektronicznej robi błąd polegający na tym, że stwierdza, iż chcą mieć dokładnie taką łazienkę jak z któregoś zdjęcia. Jednak dość często są to ekspozycje stworzone tylko do zdjęcia, które często bywają mało praktyczne na przykład dla kilku osobowej rodziny.
dozownik do mydła w toalecie publicznej

W centrach handlowych toalety wyposażone są w dozowniki mydła w płynie ,a także podajniki ręczników papierowych

Higiena i schludność to jedne z ważniejszych aspektów w życiu. Zważywszy na ilość bakterii, jakie w istocie otaczają nas zewsząd, nie można mówić o przesadnej higienie zwłaszcza jeżeli chodzi o miejsca zbiorowe. Działające w galeriach handlowych, na stacjach benzynowych bądź w pozostałych miejscach łazienki publiczne powinny być regularnie sprzątane i dozorowane, bo korzysta z nich sporo ludzi, a jak wiadomo potrzeby dzisiaj ogromnie rosną i obecne jest to nawet na takim przykładzie.
Drzwi

W jaki sposób można zmienić wnętrze odmieniają chociaż jedną rzecz?

Kupno mieszkania często kojarzy się z koniecznością zrobienia zmian aranżacji. Pierwszym z etapów jest zmiana części wystroju którymi są drzwi. Castorama drzwi oferuje szeroki wachlarz produktów.
szczotki wc

Jak powinniśmy projektować toalety ogólnodostępne, by spełniały swoją rolę? Co powinno w nich być?

Toaleta ulegała zmianie na przestrzenie wieków. Pierwsze doniesienia o toaletach pochodzą z czasów Starożytnego Rzymu. Jak pamiętamy łaźnie rzymskie to były miejsca, w których oprócz załatwiania swoich fizjologicznych potrzeb, byliśmy w stanie spotkać się, aby spokojnie porozmawiać. Miejsca tego rodzaju znajdowały się pod gołym niebem, dość silnie też różniły się od toalet, które poznaliśmy dzisiaj.
sakupy

Jak upiększyć cały dom na Boże Narodzenie?

Ozdabianie domu na Boże Narodzenie to jedno z najbardziej kłopotliwych zajęć jednakże to dzięki zdobieniom świątecznym nasz domek przenika atmosferą świąt, staje się radosny oraz przytulny.
promocje

Aranżacja niewielkiej toalety

Praktyczne urządzenie małej powierzchni toalety to nie lada wyzwanie. Nie każde modne podejście będzie do niej pasować, choć z drugiej strony starczy nieco prostych trików, by korzystanie z niej było jak najbardziej wygodne.


Aranżacja niewielkiej toalety

Dzisiejsze pomieszczenia nie rozpieszczają nas w kwestii metrażu, co widać często na przykładzie toalety – jeśli już w planie zaplanowano oddzielną toaletę, to na ogół będzie wręcz mikroskopijna.