Moc
budynek - przekrój

Regały i mebelki sklepikowe - czyli, w jaki sposób urządzić swój sklep spożywczy

W jaki sposób wybrać idealny regał na alkohol do swojego spożywczaka? Jakiego typu mebelki sklepowe najbardziej się do tej rzeczy przydadzą? To wszystko i jeszcze więcej przeczytasz w tym felietonie!
grzejniki dekoracyjne

Czy współczesne grzejniki dekoracyjne to popularny teraz design czy funkcjonalność?

Głównym kryterium przy wyborze grzejnika winno być to, że ma zapewniać ciepło w naszym domu. Jednak w XXI wieku stawiamy nie tylko na funkcjonalność, ale również na estetykę. Dzisiejsze grzejniki dekoracyjne cechuje efektowna forma, co nie musi wykluczać ich głównej funkcji. Grzejniki dekoracyjne tworzone są z myślą o dekoracji lokum. Lecz zdarza się, że nadto wyszukana forma utrudnia gwarancję optymalnego rozkładu temperatury w pomieszczeniach. Wybierając grzejnik dekoracyjny dobrze jest zwrócić baczność nie tylko na ładne i niespotykane kształty, lecz też na moc grzewczą.
drewniany regał

Czy zaznaczymy w jakiej cenie proponowana jest klimatyzacja do domu?

Kiedy na zewnątrz obowiązują znaczne temperatury, to choć w domu chcemy otrzymać zapewniony miły chłód. Z tego powodu także poszukujemy rozwiązań, które dopomogą nam zachować jednostajną temperaturę oraz które powodują, że będzie ona na takim poziomie, że nie będzie nam odbierać chęci do pracy.
poduszki w paski

Prezent z Polski – wielka uciecha

Poduszki to element, który sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, a także jest niezwykle praktyczny i… istnieje możliwość zabrania go w każdą podróż! Jest jednak jeszcze coś lepszego – poduszki stworzone z naturalnych tekstyliów.
sypialnia

Obrazki do saloniku - czyli, jak po dobierać idealny obraz do wnętrza swojego pokoiku

Wbrew pozorom wybranie odpowiedniego obrazka do naszego pomieszczenia nie bywa tak prostą sprawą jakby się miało możliwość wydawać. Na rynku obrazków - przynajmniej w obecnej chwili - istnieje zatrzęsienie obrazów, w których to każdziutki znajdzie jakąś rzecz dla samego siebie.
artykuły z drewna

Odpowiednie i złe witryny kupna oryginalnych elementów wyposażenia wnętrz.

Gromadzenie naprawdę niespotykanych i oryginalnych części wyposażenia wnętrz takich, niczym poduszki na meble ogrodowe lub poduszki należące do kompletów pościelowych jest znacznie bardziej popularne. Nic dziwnego, skoro mnóstwa producentów takiego wyposażenia, jak i całkowicie indywidualne jednostki, podejmuje się tworzenia wzorów na odpowiednie zamówienie ze witryny klienta.
przedmioty

To będzie doprawdy doskonała ozdoba twojego domu – coraz więcej ludzi decyduje się na obrazy na płótnie

Ludzie poszukują do swoich wnętrz nieszablonowych, a jednocześnie stylowych dekoracji. To właśnie one nadają pomieszczeniom eleganckiego charakteru oraz powodują, że te stają się niepowtarzalne.
nowoczesne obrazy na ścianę

Nietypowa oraz ciekawa aranżacja wnętrz w twoim domostwie

Czasami przychodzi taki moment, że zastanawiamy się co robić by odświeżyć stare wnętrze albo zaprojektować nowe. Z odsieczą przychodzą nam rozmaitego typu fototapety oraz malowidła na ścianę.
drukowanie książek

Jeśli rozpoczynamy własny interes, to z pewnością musimy podumać o wynajęciu biura oraz należytym jego umeblowaniu

Ten, kto chce mieć swoją firmę, powinien pomyśleć o wynajęciu odpowiedniego biura. Rzecz jasna istnieją takie profesje, które pozwalają na zainstalowanie biura w którymś z pokoi w mieszkaniu, ale nie zawsze jest to tak proste.


mieszkanie - malowidło

Podstawowe wiadomości o domofonach, czyli parę porad o tym, w jaki sposób wybrać taki sprzęt dla siebie.

Jednym z najważniejszych gadżetów, jakie wykorzystuje się w mieszkaniach i domach są domofony. Proste modele kosztują już od kilkudziesięciu złotych, i jest to bardzo rozsądna kwota jak za wygodę, którą domofon może zaoferować. Najważniejszą rolą domofonów jest komunikowanie się między środkiem obiektu a drzwiami lub bramą wejściową. Dzięki nim jest możliwe do sprawdzenia, kto będzie przychodził w odwiedziny, a także zdalne otwarcie drzwi wejściowych lub bramy. Typowy domofon złożony jest z dwóch podstawowych elementów. Pierwszym z nich jest kaseta bramowa, instalowana w drzwiach wejściowych albo bramie. Wyposażona jest ona w mikrofon, głośniki i przycisk do dzwonienia. Przy domofonach w domach jednorodzinnych jest to najczęściej tylko jeden przycisk. Przy budynkach wielorodzinnych albo biurach domofony mają możliwość wybrania numeru z którym będzie się chciało skontaktować. Starsze wersje miały dla każdego numeru odpowiedni przycisk. W nowoczesnych rozwiązaniach wykorzystuje się wybieranie cyfrowe, po prostu wybiera się za pomocą klawiatury odpowiedni numer i domofon będzie się łączył z odpowiednim mieszkaniem.
1 2 3 4