Korytarz
korytarz

Stawiaj na praktyczność|Nie zapomnij o względach praktycznych w urządzaniu korytarza

Korytarz nie znajduje się w każdym domu, ale tam gdzie jest ma istotną funkcję funkcjonalną. Właściwie ma masę istotnych funkcji. Pełni na pewno rolę wygodnego przejścia do wielu pokoi. Gdy masz korytarz, nie musisz się przejmować, że domownik wejdzie w butach do salonu czy innego pomieszczenia. Zawsze jest w stanie bez kłopotu ściągnąć obuwie na korytarzu. Klasyczny korytarz ma zwykle też wycieraczkę, która umożliwia oczyszczenie butów, jeżeli gość ma jednak wejść w obuwiu.
Wystrój mieszkania

Drobiazgi potrafią niesamowicie przemienić nasz dom

Czasami jest tak, iż patrzymy na wnętrze naszego domu i nie do końca nam ono pasuje, pragnęlibyśmy czegoś innego, ale boimy się, iż wielki remont zniszczy nas finansowo. A prawda jest taka, iż czasami starczy tylko odmienić niewielki szczegół, a już wszystko będzie się przedstawiało całkowicie inaczej.
jadalnia

W jaki sposób wyposażyć wnętrze dużego domu, aby stał się on bardziej intymnym

Kto mieszka w małometrażowym mieszkaniu w wieżowcu bardzo często marzy o tym, aby niepokaźna przestrzeń domowa choć odrobinę się poszerzyła. Jeżeli dodatkowo w familii ma się pojawić nowy członek, to niezbędne będzie dodatkowe miejsce dla maleństwa. Przydałby się także osobny pokój dla starszej siostry, aby rodzeństwo nie musiało tłoczyć się w jednym pomieszczeniu.
oryginalny i nietypowy wieszak

Pomysł na ciekawy wieszak w Twoim domu

Macie ochotę jakoś ubarwić swój korytarz? Nie chcecie mieć zwyczajnych, mało oryginalnych wieszaków? Mamy dla was świetny koncept na wieszak! Niekoniecznie tradycyjny lecz specyficzny. Nawiedzający was goście będą totalnie zaskoczeni, dając swoje ubranie na interesującym i tym samym eleganckim wieszaku.
obrazeczek - mieszkanie

Płytki używane do ozdoby pomieszczeń

Płytki ceramiczne są od dawna wykorzystywane do wykończenia pomieszczeń, nie tylko na posadzki i ściany w łazienkach i kuchniach, lecz również do innych pomieszczeń. Także salony i pokoje gościnne stwarzają wyjątkowym, ręcznie malowanym płytkom mnóstwo możliwości do kreacji specjalnego charakteru danego wnętrza.