Korytarz
oryginalny i nietypowy wieszak

Pomysł na ciekawy wieszak w Twoim domu

Macie ochotę jakoś ubarwić swój korytarz? Nie chcecie mieć zwyczajnych, mało oryginalnych wieszaków? Mamy dla was świetny koncept na wieszak! Niekoniecznie tradycyjny lecz specyficzny. Nawiedzający was goście będą totalnie zaskoczeni, dając swoje ubranie na interesującym i tym samym eleganckim wieszaku.
Wystrój mieszkania

Drobiazgi potrafią niesamowicie przemienić nasz dom

Czasami jest tak, że spoglądamy na wnętrze naszego mieszkania oraz nie do końca nam ono odpowiada, pragnęlibyśmy czegoś kolejnego, ale obawiamy się, że duży remont zrujnuje nas finansowo. A prawda jest taka, iż czasem wystarczy wyłącznie przemienić niewielki drobiazg, a już wszystko będzie się przedstawiało zupełnie inaczej.
korytarz

Stawiaj na praktyczność|Nie zapomnij o względach praktycznych w urządzaniu korytarza

Korytarz nie znajduje się w każdym domu, ale tam gdzie jest ma istotną rolę praktyczną. Trzeba przyznać, że ma masę istotnych zastosowań. Jest to pewno wygodne przejście do wielu pomieszczeń. Dzięki temu że masz korytarz, nie trzeba się martwić, czy domownik wejdzie w obuwiu do salonu czy innego pomieszczenia. Zawsze może bez kłopotu ściągnąć obuwie na korytarzu. Klasyczny korytarz ma zwykle także wycieraczkę, która umożliwia na wytarcie butów, jeżeli zaproszony ma jednak wejść w obuwiu.
obrazeczek - mieszkanie

Płytki używane do ozdoby pomieszczeń

Płytki ceramiczne są od dawna wykorzystywane do wykończenia pomieszczeń, nie tylko na posadzki i ściany w łazienkach i kuchniach, lecz również do innych pomieszczeń. Także salony i pokoje gościnne stwarzają wyjątkowym, ręcznie malowanym płytkom mnóstwo możliwości do kreacji specjalnego charakteru danego wnętrza.
jadalnia

W jaki sposób wyposażyć wnętrze dużego domu, aby stał się on bardziej intymnym

Kto jest zameldowanym w małometrażowym mieszkaniu w bloku bardzo często marzy o tym, aby znikoma przestrzeń mieszkalna choć trochę się poszerzyła. Jeżeli dodatkowo w familii ma się pojawić małe dziecko, to niezbędne będzie jeszcze jedno miejsce dla noworodka. Przydałby się również osobny pokój dla starszej siostry, aby rodzeństwo nie było zmuszone gnieździć się w jednym pokoju.