Wykończenie
płytki

Płytki – świetne rozwiązanie na każdy typ powierzchni. Dobierz płytki do swojego domu

Ostatnio wielkim hitem używanym w wykończeniu mieszkań i domów stały się kafelki. Płytki klinkierowe ceramiczne można obecnie dostrzec nie tylko w łazienkach oraz sanitariatach. Naprawdę chętnie wykładamy nimi także wejścia do domów oraz podłogi w pomieszczeniach biurowych czy wielkopowierzchniowych marketach i galeriach handlowych.
Fasady i świetliki stalowe

Jak sprawić, aby Twe mieszkanie było urządzone naprawdę niebanalnie? Kilka ciekawych porad dla początkujących

Urządzenie domu w niebanalnym stylu bez wątpienia nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydać - oczywiście jeżeli zatrudnisz do tego dekoratora wnętrz, wtedy na pewno Ci się uda, co jednak w sytuacji, kiedy będziesz chciał wydać na to nieco mniej pieniędzy i zdecydujesz, iż wykańczasz swoje mieszkanie samodzielnie? Nie zastanawiaj się nad tym mocno - mamy dla Ciebie parę ciekawych wskazówek, dzięki którym Twe mieszkanie nabierze niepowtarzalnego charakteru!
aranżacja łazienki

Czy niezłym pomysłem będzie wybranie schodów bukowych?

Schody wykonać można z każdego gatunku drewna. Często zastanawiamy się nad odcieniem drewna i nad jego gatunkiem. Każdy stolarz twierdzi, że z dowolnego gatunku można zrobić dobre schody.


Czy niezłym pomysłem będzie wybranie schodów bukowych?

Ale drewno sosnowe nie jest najlepszym wyborem, żeby wykonać schody drewniane.
deski podłogowe wrocław

Podłogi z drewna jako wygodny i szykowny sposób na wykończenie wnętrza

Podłogi z drewna to wygodny i luksusowy sposób na wykończenie wnętrza w dowolnym stylu. Taka podłoga jest naturalna, wytworna, trwała, dobrze przewodzi ciepło i tłumi hałas.


Podłogi z drewna jako wygodny i szykowny sposób na wykończenie wnętrza

Jest możliwość kupić surowe deski podłogowe Wrocław.
projektant wnętrz wrocław

Jak wykończyć nowe mieszkanie żeby było śliczne i budziło zachwyt wszystkich przyjaciół?

Jeżeli kupiłeś właśnie nowe mieszkanie, oczywiście będziesz chciał urządzić je w taki sposób, żeby wszyscy odwiedzający Cię przyjaciele Ci zazdrościli. Urządzanie własnego mieszkania samemu potrafi sprawić wielką frajdę - jednakże jeżeli nie masz jakiegoś specjalnego pomysłu na jego wykończenie, wówczas może okazać się, iż sprawi Ci to niemały kłopot. Co robić w takich wypadkach?