Pokoik
lampy

Światło i jego rola w dekoracji

To, na jakie żyrandole postawimy jest bardzo istotną kwestią, albowiem to właśnie one ostatecznie decydują o stylu wnętrza. Obecnie wiesza się je już nie tylko i wyłącznie w bawialniach, ale też w alkowach, korytarzach, albo kuchniach, z reguły w centrum sklepienia. Wykonane mogą one być z kryształków, ze szkła, z porcelany, z koralików, z witek wikliny.
sypialnia

Jak udekorować malutką sypialnię? Przeczytasz więcej na stronie!

Mała sypialnia – to hasło spędza sen z powiek niejednej osobie zajmującej się aranżacją wnętrz. Nie jest to banalna sprawa, bo trzeba znaleźć miejsce co najmniej dla sporego, dwuosobowego łóżka i dwóch szafeczek nocnych.
pokoik dziecka

Planujemy funkcjonalny pokoik dla dziecka

Pokoje dla dzieci to nadzwyczaj wdzięczny temat. W naszych domach urządzamy pokoje dla dzieci częściej niż inne wnętrza. Dzieciaki szybko rosną, natomiast wnętrza wymagają na nowo dostosowania do wieku, rozwoju jak też zainteresowań. Pokoje dziecięce oraz młodzieżowe są najbardziej wielofunkcyjnymi pomieszczeniami w naszych domach.
biała sypialnia

Urządzamy skromną przestrzeń sypialni!

Posiadasz mały pokoik, który chcesz zaaranżować na sypialnię? Dziś podpowiemy ci kilka aranżacyjnych trików, które trzeba wykonać podczas jej tworzenia. Aranżacja małej sypialni nie jest bowiem aż tak ciężka, jak by cię się wydawało.