Sen
Salon w stylu industrialnym

Kłopoty ze snem ma coraz większa liczba osób

Cały stres dnia powszedniego daje o sobie znać właśnie w nocy. Niekiedy nie możemy zasnąć niezwykle długo, nieraz zasypiamy, lecz nasz sen okazuje się niespokojny i budzimy się co pewien czas, a w rezultacie rano czujemy się totalnie wyczerpani.
pokój dziecka

Materac piankowy okazuje się być bardzo wygodny

Jeżeli chcemy posiadać dużo miejsca, w którym będziemy mieli szansę pochować nasze rzeczy, ale równocześnie nie chcemy zabierać całej wolnej powierzchni w konkretnym pomieszczeniu, to trzeba sprawdzić w jaki sposób prezentuje się komoda.
pościel z adamaszku

Tekstylia do niemalże każdej sypialni

Każdemu na pewno zależy na odprężającym śnie. Pragniemy naprawdę odpocząć, nabrać siły, zwyczajnie wyspać się. Jednak by tak było, warto kupić wysokiej jakości tkaniny do sypialni.
Meble z kolekcji Lima

Różne zastosowania znanych poduszek wełnianych

Posiadanie właściwych mebli w sypialni powoduje, iż to wnętrze kojarzy się domownikom ze spokojnym snem i odpoczynkiem. Do spania służą szczególnie łóżka, lecz też tapczany, a nawet fotele i wygodne materace. Wszystko zależy od tego, na w jaki sposób długi wypoczynek pragną się udać domownicy i od tego, o jakiej muszą wstać.
środki czystości

Piękne i nowoczesne meble i akcesoria i dekoracje

Ładne i współczesne urządzenia w mieszkaniu to nie całość. Przysłowiową kropką nad i są dodatki i dekoracje.


Piękne i nowoczesne meble i akcesoria i dekoracje

Dekoracje domu powinny współgrać z każdym elementem jego wyposażenia.
poduszki

Jakże doskonałe są poduchy i pierzyny!

Prawda? Cóż wspanialszego, niż wygodne łóżko, a na nim cieplutka i mięciutka pościel? I to na dodatek pachnąca praniem… Coś niesamowitego! Jak cudownie wtulić się w rozkoszny puch i usnąć, mimo że wokół króluje zimno. Jak niebiańsko jest leżeć sobie wygodnie pod kołderką, z wielką poduszką pod głową, chłonąc ciekawą książkę i rozkoszując się kubkiem gorącej herbaty. koc się do tego przyda, ba, nie dorasta pościeli do guzików!
konferencja

Baseny do wystawienia w ogrodzie - a więc, w pełni przenośne baseny na dosłownie każdą kieszeń

Kiedyś jeśli pragnęło się wykąpać szło się choćby nad staw, jezioro czy też innego typu skupisko wody. Później pokazały się w pełni publiczne baseny, które w całym okresie wakacyjnym były oblegane wręcz przez różnych ludzi.
sypialnia

Jak wyekwipować małą alkowę?

Sypialnia to miejsce szczególnie ważne na mapie naszego domku. Pomieszczenie kojarzące się z wypoczynkiem powinno przede wszystkim gwarantować nam zdrowy sen. Żeby sypialnia spełniała swoją rolę musi zostać należycie urządzona. W małym mieszkaniu bądź niedużym pokoju ciężko jest stworzyć aranżację nie tylko funkcjonalną, lecz i oryginalną. W jaki sposób sprawić ażeby malutka alkowa stała się azylem a także stylowym wnętrzem jednocześnie?
łóżko

Jak ważne jest wygodne łóżko

Częstokroć labiedzimy, że dzień jest za krótki. To kolokwialne powiedzenie wiąże się z tym, iż pragnęlibyśmy jak najefektywniej spożytkować czas. Z tego powodu zdarza się nam skracać nocny wypoczynek. Nie tędy jednak droga. Wbrew pozorom, ograniczanie sobie czasu na wypoczynek nie jest dobrym rozwiązaniem jeśli pożąda się być wydajnym w swej pracy. Spanie jest istotną funkcją fizjologiczną, umożliwia nam regenerację. Poprzez spanie zapewniamy wypoczynek naszemu mózgowi, przez co podnosimy naszą efektywność. Winniśmy spać minimum 7-8 godz., i nie da się tego zaniedbać. Stąd tak kluczowe jest stworzenie sobie wygodnego miejsca do wypoczynku.
perspektywa - mieszkanie

Czy można zbudować saunę we własnym lokum? Czy tego typu miejsce powinno się już zaplanować na etapie budowy domu?

Sporo osób lubi chodzić do sauny, jednak aby w niej posiedzieć musimy często jechać do spa albo pójść na basen, w jakim tego typu urządzenia czasem się znajdują. Jest to czasochłonne jak również trochę kosztuje dlatego nie możemy używać sauny tak dużo jakbyśmy chcieli. Może dobrze jest zatem pomyśleć o saunie we własnym domu?
1 2