Światło
żarówka

Inwestycja w diody LED to najbardziej korzystny obecnie wybór. Sprawdź czemu diody LED pasują w każdym pomieszczeniu

Niektórzy mogą myśleć, iż inwestycja w lampy LED jest niezbyt warta swojej ceny, tym bardziej lampy sufitowe LED. Prawdą jest, iż te lampy nie są specjalnie tanie, lecz przecież za jakość niekiedy trzeba zapłacić. Co więcej, jest coś, co powoduje, że dioda elektroluminescencyjna (czyli LED) jest inna, bardziej korzystna od standardowego systemu oświetlenia. To obietnica, to pozytywy, to wreszcie rzeczywista jakość. Przekonaj się dlaczego.
Kolorowy żyrandol

Nowoczesne kinkiety do przedpokoju trzeba zamontować

Czy powiemy jakie oświetlenie powinniśmy wybrać?

Oświetlenie mieszkania

Umeblowanie mieszkania to zaledwie połowa problemu z głowy, jaki nastręcza remont. Dobór praktycznych mebli to prawdziwa przyjemność w szczególności dla kobiet. W szale zakupów można wyszukać naprawdę ciekawe rozwiązania. Kiedy wiemy już jakie regały, stoły będą stać w naszym pokoju, można skupić się nad innymi rzeczami takimi jak np. oświetlenie.
lampa ledowa

Światło led w mieszkaniach i budynkach przemysłowych

Oświetlenie ledowe staje się coraz bardziej modne. Na rynku pojawia się coraz to więcej różnych gatunków i konfiguracji taśm LED. Właściwością wspólną wszystkich typów taśm jest giętkość, możność cięcia nożyczkami, również samoprzylepne podłoże. W przypadku doboru należytej taśmy LED musimy kierować się przede wszystkim parametrami świetlnymi, posiadaniem przez taśmy stosownych atestów, oraz jakością. Listwa LED musi być dobrze dobrana do wszelkiego pomieszczenia.
oświetlenie w łazience

Jaki typ oświetlenia wybrać do łazienki?

Rodzaj oświetlenia w łazience to naprawdę wiele możliwości aranżacyjnych. Stawiając na praktyczności tego typu oświetlenie, nie koniecznie musimy rezygnować z eleganckiego bądź nietypowego wyglądu. Nie powinniśmy również ograniczać się tylko do górnego, głównego rodzaju światła. Pozostałe możliwości oświetlenia - na przykład punktowego, również znakomicie sprawdzą się w naszej łazience. Oświetlenie łazienkowe to również możliwość zamontowania kinkietów, oświetlenia bocznego, podświetlanego lustra czy nawet zamontowania oświetlenia podłogowego. Najpopularniejszy jest oczywiście plafon do łazienki.
Lampy wiszące

Świetne możliwości, jakie proponuje firma

Czym zadziwia nas sklep internetowy z lampami w zbliżającym się sezonie? Niewątpliwie producent przedstawi udoskonalone rozwiązania, biorąc pod uwagę naświetlacze oraz lampy. Ciągle doskonała jakość, rewelacyjne opcje, a także atrakcyjne ceny zachęcają wielu klientów do sprawdzenia poszczególnych opcji. Markowe lampy czy akcesoria do lamp dostępne są zarówno w sklepach na miejscu, jak i na stronach internetowych producenta. Owocne zakupy jedynie z wypróbowaną firmą!
lampa led

Czy warto korzystać z oświetlenia led? Jakiego rodzaju daje nam zalety? Czemu jest lepsze od normalnego oświetlenia?

Diody led powstały jakiś czas temu i były wtedy świecącymi na czerwonawo lub zielono światełkami w sprzęcie RTV i AGD. Następnie pomyślano, iż mają one całkiem duży potencjał, w związku z tym jeśli zwiększy się ich moc, to istnieje szansa, iż będą dawały więcej światła i co za tym idzie będą mogły zastąpić nawet żarówki, świetlówki halogenowe albo nawet lampy jarzeniowe. Obecnie diody led są powszechnie znane oraz używane, sprzedawane są pod postacią pojedynczych świetlówek, świecących prętów albo taśm.

Urządzamy mieszkanie – jakie lampy najlepiej kupić?

Bez żadnej lampy trudno nam wyobrazić sobie choćby skromne mieszkanie. W każdym mieszkaniu zobaczyć można przynajmniej jedną lampę, obojętnie czy wiszącą lub też stojącą. Jaką jednak lampę wybrać, kiedy zamierzamy zastosować ją do aranżacji mieszkania?
oprawy oświetleniowe led

Jak dobierać światło do biura? Na jakie kwestie zwrócić uwagę? O jakiego rodzaju czynnikach warto wiedzieć?

Niezbyt długie dni w sezonie zimowym sprawiają, iż światło w naszych biurach jest zapalone prawie cały czas. Eksperci uświadamiają jak ważne jest, żeby dobrać odpowiednie oświetlenie do miejsca pracy, szczególnie to obowiązkowe, kiedy za oknem brak jest światła naturalnego.
porządki

Oświetlenie led do sklepu okazuje się być oferowane

Dobre oświetlenie określonych miejsc jest bardzo istotne, dlatego musimy dokładnie dopasowywać lampy. Musi być gustownie, jasno, ale także tanio, zatem potrzeba rozważyć wszystkie ewentualności.
1 2 3 4 5 6 7