Światło
Diody LED

Kilka istotnych informacji o wykorzystaniu ledowego oświetlenia, czemu jest ono obecnie tak popularne.

W ostatnich latach oświetlenie typu led bardzo zyskało na popularności. Wynika to z kilku rzeczy, lecz mając na uwadze plusy technologii trudno się dziwić, że jest ona tak popularna. Przede wszystkim żarówki ledowe są dużo oszczędniejsze od tradycyjnych, i to różnica jest rzeczywiście duża, bo parokrotna. Przy kilkunastu lampach w domu różnice na wysokości rachunków będą faktycznie spore, nawet uwzględniając wyższe ceny za żarówki ledowe w ciągu paru miesięcy raczej się one zwrócą.
Lampka nocna

Aranżacje wnętrz - światło

Aranżacje mieszkań to także oświetlenie, nadzwyczaj ważny aspekt projektu. Światło kreuje nastrój mieszkania. Przy jego pomocy odpowiednio modulujemy przestrzeń. Należyte wykorzystanie światła pomaga tuszować niedostatki pomieszczeń, powiększać małe pomieszczenia oraz rozszerzać wąskie.
lampa ledowa

Światło led w mieszkaniach i budynkach przemysłowych

Oświetlenie ledowe staje się coraz to bardziej znane. Na rynku pojawia się coraz więcej rozmaitych typów i układów taśm LED. Właściwością wspólną wszystkich rodzajów taśm jest giętkość, możność cięcia nożyczkami, oraz samoprzylepne podłoże. W wypadku wyboru stosownej taśmy LED musimy kierować się przede wszystkim parametrami świetlnymi, posiadaniem przez taśmy odpowiednich atestów, oraz jakością. Listwa LED musi być należycie dobrana do wszelkiego pokoju.
światło

Jaki typ światła dobrać do domu? O czym powinniśmy pamiętać dobierając oświetlenie?

Światło to życie, bez niego nie można nic zrobić, nic zaplanować, mało rzeczy jest możliwych do wykonania. Światło może być kojarzona z nadzieją, gdy po nocy nastaje dzień czujemy się lepiej i mamy znaczniejszą energię do życia. Jesteśmy zaprogramowani, żeby działać, gdy widno.

Urządzamy mieszkanie – jakie lampy najlepiej kupić?

Bez żadnej lampy bardzo trudno wyobrazić sobie jakiekolwiek mieszkanie. Każdy ma w swoim mieszkaniu co najmniej jedną lampę, może ona być wiszącą lub też stojącą. Jakiego rodzaju jednak lampę wybrać, kiedy chcemy wykorzystać ją do wykonania wystroju mieszkania?
led

Współczesny salon: rola oświetlenia

Oszczędne, komfortowe jak też zdrowe – takie jest oświetlenie LED. Możesz oświetlić nim całe pomieszczenie albo jedynie element aranżacji. Zobaczcie, jakim sposobem to uczynić.
nowoczesna lampa wisząca

Jaki rodzaj oświetlenia będzie odpowiedni dla Twojego salonu

W sklepach online z lampami, istnieje możliwość obecnie uzyskać bardzo duży wybór oświetlenia na sufit, ale również i na ściany. Obecnie preferuje się zdecydowanie częściej oświetlenie podłogowe, jednak jest ono bardziej stosowane w celu zapewnienia wyjątkowego klimatu, aniżeli oświetlenia całego wnętrza.
Żarówka led

Oszczędne oświetlenie elektroluminescyjne sposobem na przygotowanie szczególnego klimatu w każdym domu

Jest cały katalog form oświetlenia LED, jakie można zamontować tak samo w mieszkaniu jak również na działce. Mogą być oparte nawet na kolorowych żarówkach. Jednak to nie tylko wygląd przemawia za ich nabyciem. Powinniśmy mieć na względzie, iż są one produkowane z troską o naturę. Zatem coraz częściej wypierają one dotychczasowe żarówki żarowe.
oświetlenie led

Przy pomocy oświetlenia led możemy dowolnie aranżować pomieszczenia i stworzyć niebanalny klimat

Aktualnie, projektując biurowe czy domowe wnętrza, projektanci zwracają uwagę na najróżniejsze kwestie umożliwiające nie tylko stworzenie ładnie wyglądającej konstrukcji, ale również stworzenie otoczenia przyjaznego dla ludzi i środowiska naturalnego. Z tego powodu nie małą uwagę zwraca się na ochronę środowiska i wykorzystywanie energooszczędnych rozwiązań. Jednym z nich jest wykorzystanie oświetlenia led w budynkach, które wykorzystuje coraz więcej osób.
taśma led

Ciekawe używanie oświetlenia led - sprawdź, gdzie ci się to przyda

Istotnym aspektem przy wyborze źródła światła jest bezpieczeństwo. Światło LED nie grzeje się nawet po bardzo długim okresie świecenia. Podstawową wartością oświetlenia LED jest jego energooszczędny i ekologiczny obszar. LED w odróżnieniu do żarówek tradycyjnych nie mieszczą rtęci, ponadto, dzięki nim zdołamy znacznie zmniejszyć rachunki za zużycie energii elektrycznej. Ogromną wartością światła LED jest szeroki wybór barw światła. Nie ma potrzeby używania specjalnych filtrów, aby otrzymać wyselekcjonowaną barwę. Zabarwienie świecenia jest zależny od surowca, z jakiego wykonany jest półprzewodnik. Dlatego że światło emitowane przez diodę LED posiada niezwykle wąski zakres promieniowania, jego barwa jest bardzo nasycona.
1 2 3 4 5