Sypialni
wersalki

W każdym mieszkaniu powinniśmy na czymś móc się przespać - to nie powinno nikogo dziwić

Jeśli mamy spore mieszkanie, to faktem jest, że każdy ma swoją sypialnię, a tam duże oraz wygodne łóżko. To normalne. Jeśli jednak mamy małe mieszkanko - przykładowo pokój z kuchnią, to co wtedy powinniśmy zrobić?


Kawalerka

Wyposażenie kilku pokoi versus wyposażanie kawalerki

Kawalerka zdaje egzamin jako mieszkanie, nawet dla całej rodziny, gdy tylko jest umiejętnie wyposażona. Decydując się na kolejne części wyposażenia musimy jednak potraktować taką przestrzeń trochę inaczej aniżeli w przypadku typowego mieszkania. Po pierwsze, kawalerka zmusza projektanta do o wiele większej liczby kompromisów. Na czym to polega w praktyce?
sypialnia

Katalog, w jakim znajdują się udostępnione w branży modele łóżek.

Osoby, jakie w tej chwili aranżują własną sypialnię wiedzą, jak niezbędny może okazać się katalog, w którym znajdują się dostępne na rynku modele łóżek. Łóżko to przecież podstawowe wyposażenie każdej sypialni.
mieszkanie - stykówka

Sposoby na przyozdobienie pokoju, czyli świetne rozwiązanie na ściany.

Każdy z nas posiadał taki moment, że chciał wprowadzić zmiany w swojej kuchni lub pokoju. Nie zawsze możemy sobie pozwolić na wymienienie mebli bądź kupienie nowego oświetlenia. Jest jednak takie rozwiązanie, które cieszą wielu.
jurek meble

Meble "Jurek" - pełne oferta najwspanialszych mebli skrzyniowych udostępniona w sieci internetowej!

Kupno mebli do swojego osobistego domu albo mieszkania bywa niewiarygodnie ważnym elementem "wicia gniazdka", szczególnie jeżeli dopiero w danej chwili wprowadziliśmy się do wspomnianego miejsca.
Chłodziarko-zamrażarki do zabudowy Liebherr

Dekory ścienne i kafelki artystyczne, czyli jak małym kosztem interesująco urządzić mieszkanie

Stylowo urządzone, przytulne i poprawnie wyposażone mieszkanie sprawia, że entuzjastycznie w nim przebywamy. W miejscu, jakie jest komfortowe i dobrze nam się kojarzy, serdecznie spędza się czas, i każdy z nas pożąda oazy, w której zdoła wypocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy.
Salon w stylu industrialnym

Kłopoty ze snem ma coraz większa liczba osób

Cały stres dnia powszedniego daje o sobie znać akurat w nocy. Czasami nie możemy zasnąć ogromnie długo, czasem zasypiamy, ale nasz sen jest niespokojny i budzimy się co pewien czas, a w rezultacie rano czujemy się totalnie wyczerpani.
meble klasyczne sklep internetowy

Dekorujemy sypialnię w klasycznym stylu – gdzie poszukiwać mebli do tego pomieszczenia?

Styl klasyczny we współczesnych czasach powraca na salony. Coraz więcej ludzi używa go w czasie urządzania swojego mieszkania, doceniając w nim proste kształty i delikatną kolorystykę, która jest przyjemna dla oka.
fototapeta do salonu

Zrób tak, aby twój salon wyglądał znakomicie

Istnieje wiele sposobów na odświeżenie wyglądu salonu. Jedne są bardziej czasochłonne inne mniej. Dla tych, którzy bywają zapracowani albo nie posiadają zbyt wielu pieniędzy dobrym rozwiązaniem są fototapety.
Salon w nowoczesnym stylu

Wizualne manipulacje metrażem pokoju

Nasz wzrok czasem płata nam figle. Co ciekawe, zdarza się, że błędy w działaniu wzroku da się wykorzystać na plus. Architekci wnętrz wiedzą coś na ten temat.
1 2