Szkło
Jak urządzić wnętrze w stylu francuskim

Mebelki loftowe, kontra mebelki zrobione z metalu - czyli, czy coś łączy jedno do drugiego?

Pragniesz zaaranżować swoje mieszkanie albo dom w nietuzinkowym stylu? Albo pragnąłbyś zakupić solidne mebelki do studia, warsztatu lub by zaopatrzyć szkołę? Przeczytaj nasz felieton, a się nie zawiedziesz!
jadalnia

W jakim miejscu w mieszkaniu mamy możliwość postawić szklaną zabudowę?

Szkło posiada bardzo zalet. Dzięki swoim właściwościom znajduje ono wiele zastosowań w wystroju domu. Ważną kwestią we wszystkich innowacyjnych projektach są także zabudowy szklane.
Umywalka unosząca się w powietrzu

Zastosowanie elementów szklanych w domach prywatnych

Szkło to tworzywo, z którego produkuje się bardzo dużo elementów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i rozmaitych procesów da się do pewnego stopnia wyeliminować jego kruchość. Do tego celu służy na przykład hartowanie szkła, w którym to procesie dzięki wykorzystaniu skrajnych temperatur wytrzymałość tworzywa bardzo rośnie. Takie ulepszone szkło może być później stosowane w rozmaitych miejscach w których potrzebna jest duża trwałość.
dekoracja ścian

Zdjęcia na płótnie to wiecznotrwała tradycja, dzięki której zachowujemy wspomnienia, jakie pozostaną z nami na zawsze

Dawniej w wielu domach wszelkie ważne obrzędy były utrwalone ładnym obrazem powieszonym w pokoju gościnnym. Poniektórzy pewnie pamiętają obrazy ślubne swoich rodzicieli bądź dziadków na płótnie czy zdjęcia brzdąców. Na chwile odszedł ten zwyczaj, lecz teraz powraca z wielkim rozmachem.
ledowe lampki

Oświetlenie, jakie przyczyni się do tego, iż dom będzie wyglądać o wiele bardziej reprezentacyjnie

Oświetlenie, które spowoduje, iż budynek mieszkalny zaprezentuje się znacznie bardziej reprezentacyjnie każdy bez wyjątku posiada szansę aktualnie kupić bez kłopotu. Wystarczy, że przejrzy się udostępnione czasopisma branżowe, a z pewnością da się wyszukać to, co wprost przypadnie nam do gustu.
Kabina prysznicowa

Jak przetransportować szkło do kominka i inne typy szkła.

Porządnie skonstruowana kabina natryskowa zostaje hermetyczna i bezusterkowa przez długie lata. Nieszczelny prysznic skutecznie pozbawi nas radości w trakcie kąpieli. Podstawowym wymaganiem każdej kabiny natryskowej jest jej szczelność. Najczęstszą przyczyną przeciekającej kabiny jest jej felerny montaż, bądź zniszczone uszczelki do kabin prysznicowych.
klatka schodowa

Zachwycające i niesamowicie funkcjonalne rozwiązanie w sprawie połączeń między piętrami w domu? To proste! Wszystkie te cechy posiadają schody kręcone.

Domy piętrowe są swoistym urokliwym i pięknym typem budowli. Jeżeli aby stały się w środku funkcjonalne i była możliwość spokojnie poruszać się między piętrami, niezbędne są schody. To z jednej perspektywy oczywiste, a z drugiej nie każdorazowo się o nich myśli.
pojemnik na przyprawy

W jakim miejscu można trzymać przyprawy i jak dobrać najlepszy pojemnik?

W jadalni każda gospodyni używa mnóstwa przypraw. Do dowolnego dania będą one inne. Zioła prowansalskie, imbir czy pieprz. Prawidłowo by było żeby te przyprawy były przechowywane w specjalnych słoikach.
Budynki

Nietypowe funkcje auto szyb

Materiał jakim jest szkło jest bardzo powszechnie używany w wielu dziedzinach naszego życia. Produkowane są z niego zarówno małe elementy szklane typu pierścionki, aż po zaawansowane architektonicznie budynki, których większość ścian to szkło. Materiał jakim jest szkło wykorzystywany jest również przy produkcji samochodów.
okna w budynku

Zainwestuj w profesjonalne szyby okienne.

Ważna jest nowoczesna marka na rynku szyb, będąca synonimem termoizolacyjnych szyb zespolonych i profesjonalnych systemów, cechujących się najwyższą jakością. Podczas produkcji szyb zespolonych można używać różnych typów szkła, zmieniając w ten sposób najmocniej pożądane parametry przeszklenia.
1 2 3