Lampy
Lampy wiszące

Świetne możliwości, jakie proponuje firma

Czym zadziwi nas sklep internetowy z lampami w nadchodzącym sezonie? Z pewnością producent zaproponuje udoskonalone rozwiązania, biorąc pod uwagę naświetlacze i lampy. Ciągle wysoka jakość, znakomite opcje, a także atrakcyjne ceny zachęcają wielu klientów do przetestowania następnych opcji. Firmowe lampy i dodatki do lamp dostępne są tak w sklepach na miejscu, jak i na stronach internetowych producenta. Najlepsze zakupy tylko z wypróbowaną firmą!
Lampka nocna

Aranżacje wnętrz - światło

Aranżacje pomieszczeń to też oświetlenie, bardzo istotny aspekt projektu. Światło tworzy nastrój mieszkania. Za jego pomocą odpowiednio modulujemy przestrzeń. Dobre wykorzystanie światła dopomaga maskować deficyty pomieszczeń, podwyższać małe pomieszczenia jak też rozszerzać wąskie.

Oświetlenie mieszkania

Wyposażenie wnętrza to rozwiązanie dopiero fragmentu problemu, jaki nastręcza kupno. Dobór fajnych mebli to prawdziwa przyjemność zwłaszcza dla pań. W ferworze zakupów można znaleźć naprawdę ciekawe sposoby na swoje mieszkanie. Kiedy jesteśmy pewni jakie szafy, krzesła będziemy mieć, można zastanowić się nad drobiazgami takimi jak np. oświetlenie.
lampa w łazience

W jaki sposób nowocześnie zaprojektować oświetlenie w mieszkaniu czyli zalety kilku niezależnych źródeł światła

Urządzając wnętrze domu warto pamiętać o jednej bardzo ważnej rzeczy, którą jest oświetlenie. Niestety wiele osób nie przykłada zbytniej uwagi do tego, po prostu wieszając w przypadkowych miejscach zwyczajne lampy. A przecież za pomocą oświetlenia da się ogromnie zmienić we wnętrzu swojego mieszkania - dobrze zaprojektowane i wykonane nie tylko znacznie może pomóc podczas codziennych dni, ale także będzie pełnić funkcję ozdobną i dekoracyjną.
lampa wisząca

Lampy - kiedyś a dzisiaj

Lampy posiadają bardzo istotną funkcję w naszym życiu od zarania dziejów. Od chwili, gdy jaskiniowiec opanował ogień, mrok przestał być straszny. Przez stulecia lampy odbyły widoczny ciąg zmian.
Sypialnia, lampa wisząca Etno Aspiracja

W jaki sposób gustownie dobrać oświetlenie do naszego domu?

Odnowienie własnego miejsca zamieszkania to zadanie oczekujące wiele nakładów naszych sił oraz środków walutowych. Nikt z nas nie lubi przebywać w pomieszczeniach, jakie nie nadają się już do dalszego użytku, w związku z tym co pewien okres w naszym życiu zmuszeni jesteśmy do wykonania generalnego remontu.
salon

Różnego rodzaju przykłady dekoracji do salonu. Na jakie rzeczy uważać podczas ich wybierania?

Salon jest taką częścią mieszkania, która pełni dodatkową funkcję, a konkretnie reprezentacyjną. To do tego pomieszczenia z reguły zapraszamy gości, to tutaj robimy przyjęcia. Dlatego nie możemy zapominać o właściwych dekoracjach w tym pomieszczeniu.
Lampa stojąca

Oświetlenie jako ważny składnik aranżacji.

Oświetlenie to ważny element aranżacji. Lampy tworzą aurę, pomagają się skoncentrować, służą relaksowi. Ażeby aranżacja salonu była kameralna wybierz kilka źródeł światła. Obecnie nie obowiązuje norma, że w salonie koniecznie musi wisieć żyrandol. Wskazane jest zastosować zarówno lampy wiszące, stojące, jak i kinkiety.
Zwisy z kolekcji Flores firmy Technolux

Powinniśmy dopasować lampę do pokoju gdzie ma być założona

Pięknie przedstawiają się lampki nocne nowoczesne
Oświetlenie wypełnia bardzo ważną rolę w aranżacji wnętrza, ponieważ nie tylko samodzielna lampa ma być jego ozdobą, lecz także powinna okazać się tak dobrana, żeby dawać odpowiednią ilość oświetlenia.
lampy w pokoju

Jakie modele lamp do domu? Przeczytaj, nim pójdziesz na zakupy

Jedną z wymaganych instalacji w mieszkaniu jest instalacja oświetleniowa. Dawno już skończyły się lata, kiedy musieliśmy siedzieć wieczorem przy świeczkach. Obecnie możemy robić to tylko dla przyjemności, jeśli pragniemy mieć miły wieczór z ukochanym i zrobiliśmy apetyczną kolację, a w tle gra nastrojowa muzyka.
1 2 3 4 5