Lampa
sprzątanie biura

Oszczędzanie energii typu elektrycznego - czyli, po co tak naprawdę przygaszać światło we własnym domu?

Energia elektryczna jak dobrze wiemy jest niezbędna do wielu rzeczy, łącznie wraz z chyba najważniejszym oraz najmocniej podstawowym elementem naszego osobistego życia, czyli z "tworzeniem" światła.
adapter led

Adapter led nie jest wielkim zakupem

Pragnąc zaoszczędzić na rachunkach za prąd, szukamy rozwiązań, które pozwolą nam na posiadanie identycznych ilości światła, lecz jednocześnie na zmniejszone zużycie oświetlenia. Przez to właśnie coraz częściej obywatele decydują się na zainstalowanie oświetlenia led, które wypełnia te wszystkie założenia, a jednocześnie także pozwala na zamontowanie oświetlenia w miejscach, do których jeszcze niedawno nie mogliśmy dojść.
nowoczesna lampa wisząca

Jaki rodzaj oświetlenia będzie odpowiedni dla Twojego salonu

W sklepach online z lampami, istnieje możliwość obecnie uzyskać bardzo duży wybór oświetlenia na sufit, ale również i na ściany. Obecnie preferuje się zdecydowanie częściej oświetlenie podłogowe, jednak jest ono bardziej stosowane w celu zapewnienia wyjątkowego klimatu, aniżeli oświetlenia całego wnętrza.
Lampy Chou

Właściwe oświetlenie w gabinecie to podstawa

Kiedy postanowiliśmy mieć gabinet w domu musi urządzić go w odpowiedni sposób. To jest tak, byśmy mogli w nim pracować na odpowiednim poziomie. Jeśli pracujemy tylko w domu, to musimy bardzo się postarać. Poza kupnem szafek, w których możemy umieścić odpowiednie książki i różnego rodzaju segregatory, będziemy musieli też kupić biurko.
Nocna lampka stojąca na stoliku

Jak idealnie zaaranżować łazienkę?

Wnętrza domu komiksowego bohatera to design i elegancja. Dlatego nie jest dziełem przypadku, że w salonie filmowego Starka stoi najbardziej znany łuk na świecie, czyli lampa Arco (po włosku „arco”to właśnie łuk).
kafelki

Jak w prosty sposób ożywić zbyt szablonowo wyposażone wnętrza prywatnych domów jednorodzinnych

Wnętrza prywatnych domów są aż nadto często meblowane bez żadnej konkretnej koncepcji. Wiele zarzutów można również skierować pod adresem pań po sześćdziesiątce, które od kilkudziesięciu lat praktycznie niczego nie zmieniły w przedpokoju albo łazience. Na ładnie, czyli inaczej modnie, urządzone wnętrze nie zawsze składają się jedynie designerskie meble albo mało tradycyjne firany czy chodniki. Chyba każdy potwierdzi też, że największym wrogiem pięknie wyposażonego wnętrza okazuje się dekoracyjny chaos, więc do meblościanki z czasów Polski Ludowej w żadnym wypadku nie będą pasować gadżety rodem z płócien surrealistów.
lampa

Oświetlenie dopasowane do oczekiwań

Odpowiednio dobrane światło w pomieszczeniu nadaje rewelacyjny klimat. Dzięki temu można czuć się zrelaksowanym. Oświetlenie nadaje także określony klimat, który odpowiada wszystkim domownikom. Zróżnicowanie modeli lamp proponowanych dzisiaj w sklepach przyciąga uwagę, więc stale jest na nie tak spore zapotrzebowanie. Od dawna niemałe wrażenie wywiera pełne elegancji oświetlenie świąteczne, jakie jest co roku dopracowywane od postaw. Jak wskazuje praktyka, szczególnie korzystnie jest dziś przedstawić ekspertom swoje własne potrzeby z zakresu pożądanego rodzaju oświetlenia.
nowoczesna lampa wisząca

Nowoczesne mieszkanie – nowoczesne oświetlenie

W nowym tysiącleciu niezwykłe oferty i promocje nieraz zamiast upraszczać podjęcie decyzji, niezwykle je utrudniają. Jak przy urządzaniu domu dokonać dobrego wyboru oświetlenia albo lampy? Należy tu mieć na względzie kilka spraw, które pomogą bezproblemowo kupić, dla przykładu interesujące, nowoczesne lampy. Warto chwilę poświęcić na zastanowienie się nad wyborem perfekcyjnych, właściwych produktów, które mają zwyczajowo służyć przez długie lata.
sypialnia

Rola oświetlenia w pokojach. ABC oświetlania wnętrz.

Obecnie lampa w pokoju nie służy wyłącznie celom funkcjonalnym i nie oświetla zacienionych części mieszkania. Obecnie można dzięki światłu zmienić optycznie pomieszczenia lub stworzyć je bardziej ozdobnymi. Właściwie zaplanowane oświetlenie może poprawić fatalne proporcje mieszkania – opuścić wysoki sufit czy powiększyć wąski pokój. Dodatkowo nietypowe wzornictwo lamp jest gwarantem ciekawej dekoracji. Trzeba jednak mieć na uwadze, że każdy pokój pełni inną rolę, więc wybór oświetlenia powinien być dopasowany do nich osobno.
Ozdoby zrobione ręcznie

Spraw by twoje wnętrza były nietuzinkowe

Piękne pomieszczenia to przede wszystkim harmonijny design. Dobrze jest stosować połączenie tradycyjności z nowoczesnością, oczywiście w doskonałym tonie. Idealnie pasują tutaj elektryczne kominki.


Spraw by twoje wnętrza były nietuzinkowe

Niesłychaną popularnością cieszyły się od dawna kominki.
1 2 3