Lampa
Nocna lampka stojąca na stoliku

Jak idealnie zaaranżować łazienkę?

Wnętrza domu tego ekscentrycznego bohatera to design i najwyższa jakość. W związku z tym to nie przypadek, że w salonie filmowego Starka prezentuje się dumnie najbardziej designerski łuk na świecie, czyli lampa Arco (w języku włoskim „arco”to właśnie łuk).
oświetlenie

Różne rodzaje oświetlenia do różnych zastosowań

Bez wątpienia większość osób zgodzi się z tym, że oświetlenie jest niezwykle ważne w każdym domu. Jak silnie brakuje sztucznego oświetlenia można przekonać się w przypadku, gdy nagle zostanie wyłączony prąd. Na dzień dzisiejszy ludzie są silnie przyzwyczajeni do używania właśnie elektrycznego oświetlenia, które jest niezwykle wygodne i efektywne. Osoby, pracujące w różnych zawodach dostrzegają rolę odpowiedniego światła.
żyrandole

Jakie żyrandole będą pasowały do salonu, a jakie wybrać do pomieszczeń wysokich?

W jakimkolwiek pokoju powinniśmy mieć doskonałe oświetlenie, jakie może być niezłym dopełnieniem aranżacji każdego pokoju. Trzeba potrafić wybrać odpowiedni wymiar lampy oraz styl jaki ma ona mieć.
lampy

Lampy nowoczesne wspaniale spiszą się w każdym pokoju

Aranżując własne mieszkanie, chcemy aby wszystko przedstawiało się tu jak najlepiej i by całość idealnie ze sobą współgrała. Dlatego tak sporym zainteresowaniem radują się w tym momencie lampy nowoczesne, które są w przeróżnych kształtach, barwach i wielkościach. Dzięki temu świetnie mamy szansę je dobrać do każdego pomieszczenia, co ma szansę spowodować także, że będą jego najważniejszą ozdobą.
kuchnia

Lampy do kuchni i lampy podłogowe przy projektowaniu nowoczesnego i stylowego wnętrza.

Kuchnia jest centrum naszego mieszkania. Kojarzy nam się z ciepłem i dobrą atmosferą. Tutaj są przygotowywane smaczne i pachnące potrawy, a dużym ułatwieniem w ich szykowaniu jest oświetlenie.Urządzanie kuchni to niełatwe zadanie. Nowe technologie i niezwykłe wzory sprawiają, że oświetlenie do kuchni jest energooszczędne i praktyczne. W zestawie kuchennym mogą znaleźć się lampy sufitowe, lampy sufitowo – ścienne, plafony, oświetlenie dekoracyjne LED, oświetlenie podszafkowe, oczka sufitowe – oprawy wbudowywane najwyższej jakości.
oświetlenie

Oryginalne pomysły w polskich domach

Dla wnętrza, w którym będziemy słuchać muzyki a także oglądać filmy, najlepiej zaplanować instalację multimedialną. System audio i wideo to ogromnie dużo kabli, które będą się kurzyć oraz plątać. Jeżeli chodzi o pokój multimedialny najlepiej pomyśleć o stosownych tulejach na przewody wideo (np. od projektora) oraz głośnikowe. Jest sporo systemów sterowania inteligentnym mieszkaniem. Inteligentne mieszkanie to dzisiaj bardzo popularne wyrażenie.
Stół w pokoju

Udekoruj swoje lokum ze smakiem

Obecnie, coraz więcej młodych rodzin decyduje się na zakup swojego mieszkania. Nie jest to alternatywa bardzo kosztowna, szczególnie jeśli mamy stałą pensję. Lecz zanim przeniesiemy się do nowego wnętrza, powinniśmy właściwie je urządzić.
salon

Różnego rodzaju przykłady dekoracji do salonu. Na jakie rzeczy uważać podczas ich wybierania?

Salon jest taką częścią mieszkania, która pełni dodatkową funkcję, a konkretnie reprezentacyjną. To do tego pomieszczenia z reguły zapraszamy gości, to tutaj robimy przyjęcia. Dlatego nie możemy zapominać o właściwych dekoracjach w tym pomieszczeniu.
sprzątanie biura

Oszczędzanie energii typu elektrycznego - czyli, po co tak naprawdę przygaszać światło we własnym domu?

Energia elektryczna jak dobrze wiemy jest niezbędna do wielu rzeczy, łącznie wraz z chyba najważniejszym oraz najmocniej podstawowym elementem naszego osobistego życia, czyli z "tworzeniem" światła.
adapter led

Adapter led nie jest wielkim zakupem

Pragnąc zaoszczędzić na rachunkach za prąd, szukamy rozwiązań, które pozwolą nam na posiadanie identycznych ilości światła, lecz jednocześnie na zmniejszone zużycie oświetlenia. Przez to właśnie coraz częściej obywatele decydują się na zainstalowanie oświetlenia led, które wypełnia te wszystkie założenia, a jednocześnie także pozwala na zamontowanie oświetlenia w miejscach, do których jeszcze niedawno nie mogliśmy dojść.
1 2 3