Lampa
Ozdoby zrobione ręcznie

Spraw by twoje wnętrza były nietuzinkowe

Piękne wnętrza to głównie zachwycający design. Warto zastosować połączenie tradycyjności z innowacjami, rzecz jasna w doskonałym tonie. Idealnie pasują tutaj elektryczne kominki.


Spraw by twoje wnętrza były nietuzinkowe

Ogromną popularnością cieszyły się od dawien dawna kominki.
kafelki

Jak w prosty sposób ożywić zbyt szablonowo wyposażone wnętrza prywatnych domów jednorodzinnych

Wnętrza prywatnych mieszkań bywają aż zbyt często urządzane bez jakiejkolwiek konkretnej koncepcji. Dużo zarzutów można także skierować pod adresem gospodyń, które od kilkudziesięciu lat praktycznie niczego nie zmieniły w salonie bądź łazience. Na gustownie, czyli inaczej modnie, wyposażone wnętrze niekoniecznie składają się tylko nowoczesne meble bądź nietuzinkowe firany czy dywany. Chyba każdy potwierdzi także, że największym wrogiem gustownie wyposażonego wnętrza okazuje się dekoracyjny chaos, więc do meblościanki z epoki peerelu w żadnym razie nie będą pasować dodatki rodem z akwareli surrealistów.
Dekoracje sali weselnej

Jak otrzymać w mieszkaniu ciekawy styl – dobieranie dodatków dekoracyjnych

Ogrom ludzi przeprowadzających się lub spragnionych zmian w ich otoczeniu jest w stanie się zastanawiać, w który sposób osiągalna jest bardzo znaczna zmiana pomieszczenia albo jego urządzenie „od zera”. Jak prostym i sprawnym sposobem zmienić wystrój wnętrz, przykładowo z nowoczesnego na japoński, gotycki albo klasyczny?
sprzątanie biura

Oszczędzanie energii typu elektrycznego - czyli, po co tak naprawdę przygaszać światło we własnym domu?

Energia elektryczna jak dobrze wiemy bywa niezbędna do wielu rzeczy, łącznie z chyba najbardziej ważnym oraz najbardziej podstawowym elementem naszego życia, a więc z "tworzeniem" światła.
lampy

Lampy nowoczesne wspaniale spiszą się w każdym pokoju

Aranżując własne pomieszczenia, chcemy aby wszystko prezentowało się tu jak najlepiej oraz aby całość fantastycznie ze sobą współgrała. Przez to tak wielkim zainteresowaniem cieszą się w tym momencie lampy nowoczesne, które są w przeróżnych kształtach, kolorach i wielkościach. Dzięki temu świetnie możemy je dobrać do każdego pokoju, co może sprawić również, że staną się jego główną ozdobą.
Lampy w stylu vintage, kolekcja Shadow violet

Lampa, którą wybrać?

Pamiętacie spływający ze wzgórza kaskadami dom Tony' ego Starka, filmowego Iron Mana? Opisuje go tylko jedno słowo: perfekcyjny. Cztery sypialnie, bajeczne patio, sześć łazienek i widok na ocean.
depresja

Specjaliści są zgodni co do efektywności lamp do terapii światłem

Dzięki przełomowi w leczeniu depresji osoby mające taki kłopot nie muszą nieprzerwanie faszerować się lekami, by czuć się dobrze na co dzień. Rekomendowana na rynku dzisiaj lampa do światłoterapii jest najlepszą alternatywą dla obecnych środków radzenia sobie z problemem depresji zarówno wśród kobiet, jak i wśród mężczyzn. Dystrybutorzy specjalistycznych urządzeń do przeprowadzania światłoterapii nieustannie poprawiają swe oferty. Dzięki temu trafiają do coraz większej grupy potrzebujących.
żyrandole

Jakie żyrandole będą pasowały do salonu, a jakie wybrać do pomieszczeń wysokich?

W każdym pomieszczeniu musimy mieć doskonałe oświetlenie, które może być niezłym dopełnieniem aranżacji dowolnego wnętrza. Trzeba potrafić wybrać odpowiedni rozmiar lampy i styl jaki ma ona mieć.
lampa

Światło i jego niebagatelny wpływ jeśli chodzi o aranżację domu. Na co się zdecydować?

Nic tak nie odmienia nastroju, jak zmiana aranżacji mieszkania, szczególnie gdy już jest wszystko wykończone, a my po długiej oraz ciężkiej pracy możemy zatrzymać się i rozkoszować się widokami naszego wykończonego wnętrza. Co jednak jeśli efekt tej zmiany nie robi na nas aż takiego wrażenia? Zdaje nam się, że czegoś tu brak. Faktycznie, przecież pozostało jeszcze oświetlenie. Jak się okazuje, wybór odpowiedniego oświetlenia posiada ogromny wpływ na klimat mieszkania. Należy zatem podejść do tego tematu poważnie.
lampa

Jak oświetlić przedpokój?

Przedpokój jest zazwyczaj postrzegany przede wszystkim jako pomieszczenie, które powinno być praktyczne. To dobrze, bo faktycznie pełni ważną rolę w domu. Tylko że dobrze jest mieć na uwadze, że wnętrze to musi się także dobrze przedstawiać. Co to znaczy dobra prezencja w odniesieniu do przedpokoju? Na pewno pomocne będzie odpowiednie doświetlenie. Lampy do przedpokoju muszą wyglądać jak te, które można zobaczyć w Twoim salonie i może w pozostałych wnętrzach. Dlaczego akurat tak powinno być? Ponieważ przedpokój, jak widać już po nazwie, jest pomieszczeniem, które musi wprowadzać w klimat całego wnętrza. Również z perspektywy estetycznej.
1 2 3